Mudurnu

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, yalnızca Arap müşterilere satışı yapılan ve şatoları andıran mimari yapısıyla gündeme gelen 'Burj Al Babas' projesinin sahibi şirket, yeniden konkordato başvurusunda bulundu. Mudurnu´da yaşayanlar, 9 yıldır tamamlanamayan projenin bir an önce bitirilmesini istiyor.
14.10.2020
BURJ AL BABAS KONKORDATO TALEP ETTİ için yorumlar kapalı
10
İlimiz Mudurnu ilçesi Dedeler köyünde ikamet eden Mehmet Kahraman (52) eşi Bolu'ye hastaneye gittiği esnada evin önünde kendini asarak intihar etti.
25.02.2020
BOLU’DA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ için yorumlar kapalı
11
Bolu'nun Mudurnu ilçesinde şato tipi mimarisiyle tepki çeken, hakkında iflas kararı verildikten sonra alınan izinle inşaat ve satış faaliyetlerine yeniden başlayan Burj Al Babas projesinin Katarlı bir firmaya sermaye devrinin yapılmak üzere olduğu iddia edildi.
13.02.2019
İFLAS EDEN BURJ AL BABAS ŞATO TİPİ EVLER KATARLILARIN OLUYOR için yorumlar kapalı
51
Bolu’da inşa edilen ve son dönemde sosyal medyada tartışma konusu olan Burj Al Babas adlı projeyi hayata geçiren şirket için mahkeme iflas kararı verdi. 732 villa, AVM, otel ve iki kongre merkezinin yer aldığı projede, yabancı yatırımcılara 350 mülk satıldı. Ancak seçimden sonra Dubai, Bahreyn, Kuveyt gibi ülkelerden alıcılar taksit...
20.11.2018
SAROT GROUP İFLAS için yorumlar kapalı
371