Milli Savunma Üniversitesi

TOKİ, Milli Savunma Üniversitesi’nin yerleşkesine yapılacak camilerin inşaat ihalesini Türkiye Diyanet Vakfı kuruluşu TEYAŞ’a verdi. TOKİ, sermayesinin yüzde 99,45’i TDV’ye ait olan şirket ile 239 milyon TL bedelli iki ihale imzaladı.
20.06.2023
Diyanet Vakfı’na TOKİ’den İhale için yorumlar kapalı
20
Beşiktaş'ta Milli Savunma Üniversitesi, Kara Harp Enstitüsü’ne bağlı kampus ile askeri lojmanların bulunduğu arazinin, ağaçlarla kaplı yapılaşmamış bölümü Rumelihisarı Millet Bahçesi oluyor. TOKİ, askeri alana millet bahçesi ile birlikte millet kıraathanesi ve cami de yapacak.
29.11.2022
TOKİ, Askeri Alana Millet Bahçesi ile birlikte Millet Kıraathanesi ve Cami Yapacak için yorumlar kapalı
9
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ ihanet çetesiyle irtibatı olan yaklaşık 21 bin TSK mensubunun orduyla ilişkisinin kesildiğini ifade etti.
30.08.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Yaklaşık 21 Bin TSK Mensubunun Orduyla İlişkisi Kesildi için yorumlar kapalı
1
Sözcü gazetesi yazarı Saygı Öztürk, "Kara Astsubay Meslek Yüksek Okulu'na Astsubaylık Temel Askerlik ve Astsubaylık Anlayışı Kazandırma" ve "Subaylık Temel Askerlik ve Subaylık Anlayışı Kazandırma" kursu yönergelerinden Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün isminin çıkarıldığını yazdı.
30.03.2021
Astsubay ve Subay Kurs Yönergelerinden ‘Atatürk İlke ve Devrimleri’ Maddeleri Çıkarıldı için yorumlar kapalı
6