Mevlüt Uysal

Eski CHP İBB Meclis Üyesi Taner Kazanoğlu, eski belediye başkanları Kadir Topbaş ve Mevlüt Uysal dönemindeki uygulamalarla ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 40 soruşturma dosyasına İçişleri Bakanlığı’nın el koyduğunu söyledi.
06.02.2021
İçişleri Bakanlığı, Kadir Topbaş ve Mevlüt Uysal Dönemine ait Soruşturma Dosyalarına El Koydu için yorumlar kapalı
0
İmamoğlu’na Kanal İstanbul soruşturması başlatılırken önceki başkan AKP’li Mevlüt Uysal döneminde Sayıştay raporuna yansıyan İstanbulkart harcamalarına işlem yapılmadı. Uysal bir kamu bankasına atandı.
22.11.2020
BAKANLIK İBB’DEKİ MİLYON LİRALIK HARCAMAYI GÖRMEDİ, MEVLÜT UYSAL BİR KAMU BANKASINA ATANDI için yorumlar kapalı
1
31 Mart yerel seçimlerinin ardından İstanbul’un yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) avukatları da AKP’li Mevlüt Uysal ve öncesindeki dönemlere bir dosyayı tekrar gündeme getirerek, suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladılar.
20.04.2019
AKP’Lİ MEVLÜT UYSAL HAKKINDA SUÇ DUYURUSU için yorumlar kapalı
0
Gazete Habertürk'ten Mehmet Demirkaya'nın haberine göre ihale tarihinden yaklaşık 6 ay sonra sonlandırılan edilen inşaat işinin iptal gerekçesinde şöyle denildi:  “Proje kapsamında yapılacak olan deniz yapılarının imar planlarına işlenmesi süreci henüz gerçekleşmediğinden, ilgili projenin imar planlarına işlenmesinden sonra ihale edilmek üzere…”  İptal edilen projenin dosyasına göre sahilin 5 ayrı noktasında...
28.12.2017
Topbaş’ın hayali, ‘sessizce’ iptal edilmiş için yorumlar kapalı
0
İstanbul Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile birlikte, toplu ulaşım projelerinin sergilendiği Transist 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nı açan Aslan, İstanbul’da şehrin iki yakasındaki banliyö sistemine metro standartı getireceklerini belirerek şunları söyledi: "2018 sonuna kalmadan sistemin tamamını bitireceğiz.
03.11.2017
Marmaray geceleri yük taşıyacak için yorumlar kapalı
0
Topbaş, İBB Başkanı Mevlüt Uysal'a görevinde başarılar dileyerek, "Kendisini ayrıca takdir ettiğim Avukat Mevlüt Uysal'ın başkan olarak burada göreve başlaması beni de mutlu etmiştir.
05.10.2017
Topbaş’tan halefi Uysal’a ziyaret için yorumlar kapalı
3
Cumhuriyet'ten Hazal Ocak'ın haberine göre AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda dün Kadir Topbaş'ın istifasından sonra boş kalan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık koltuğuna kimin geleceği oylandı.
25.09.2017
CHP’li Meclis üyesi: Erdoğan, oyları yanına 3 kişi alarak bir odada saydırdı için yorumlar kapalı
1