Manavgat

Kamuya ait taşınmazlar özelleştirme yoluyla satılmaya devam ediyor. Çankaya, Çeşme, Seferihisar, Aliağa, Kuşadası, Manavgat ve İstanbul'un da aralarında bulunduğu yerlerde değerli araziler ve yapıların bir kısmı milyarlarca liraya satıldı. Yeni satışlar için bazı arazilerin imar planları değiştirildi.
03.06.2022
AKP İktidarı, Kamuya ait Taşınmazları Özelleştirme Yoluyla Satmaya Devam Ediyor için yorumlar kapalı
28
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın, tarihi ve doğal SİT alanı olan Manavgat Beşkonak Köprülü Kanyon Milli Parkı güzergahında bulunan Kırkkavak Mahallesi’nde, özel bir firmaya mermer ocağı izni vermesi çevrecilerin ayağa kaldırdı
15.01.2022
Çevreciler, Mermer Ocağı Yapımına İsyan Etti: Köprülü Kanyon’a Kıymayın için yorumlar kapalı
2
Antalya Manavgat’ta 10 gün süren orman yangını sırasında dünyaca bilinen rafting bölgesi Beşkonak’ta mermer ocağı izninin verildiği ortaya çıktı.
28.12.2021
Manavgat’ta Orman Yangını Sırasında Mermer Ocağı İzninin Verildiği Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
27
Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınına müdahale sürüyor. Dağlık alanda çıkan yangının rüzgarın da etkisiyle büyüme tehlikesi taşıdığı belirtildi.
26.10.2021
Antalya’nın Ormanları Alev Alev Yanıyor için yorumlar kapalı
1
Antalya’da çıkan orman yangını için havadan ve karadan müdahaleye başlandı. Öte yandan bölgede dün çıkan orman yangınında da yaklaşık 1 dekar orman alanı zarar gördü.
23.09.2021
Antalya’nın Akciğerleri Alev Alev Yanıyor için yorumlar kapalı
0
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Antalya İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü zenginleştirilmiş saf alüminyum maddesinin Antalya'da satılacağı yönündeki istihbarat üzerine harekete geçti.
18.09.2021
Antalya’da Zenginleştirilmiş Saf Alüminyum Maddesi Ele Geçirildi için yorumlar kapalı
0
Antalya'nın Manavgat ilçesi Altınkaya Mahallesi'ndeki ormanlıkta yangın çıktı. Ekiplerin alevlere müdahalesi sürerken, yangının yıldırım düşmesi nedeniyle çıktığı değerlendiriliyor.
10.09.2021
Manavgat’ın Ormanları Yanıyor için yorumlar kapalı
2
Antalya'nın Manavgat ilçesinde 28 Temmuz Çarşamba günü Yeniköy Yalamukbükü mevkisinde çıkan orman yangınının şüphelisi olarak jandarma tarafından yakalanan Hüseyin G., 18 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
27.08.2021
Manavgat’ta Jandarmanın Yakaladığı Yangın Şüphelisi Hayatını Kaybetti için yorumlar kapalı
1
Antalya’nın Manavgat ilçesi Sarılar Mahallesi’nde ve Antalya'nın Kaş ilçesinde sazlık alanda orman yangını çıktı. Manavgat'taki yangın söndürülürken Kaş'taki yangına müdahale hala devam ediyor...
11.08.2021
Manavgat ve Kaş’ta Orman Yangını için yorumlar kapalı
5
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Antalya'nın Manavgat ve Gündoğmuş ilçelerinde 10 gündür süren orman yangınlarının kontrol altına alındığını açıkladı.
06.08.2021
Manavgat ve Gündoğmuş’taki Orman Yangınları Kontrol Altına Alındı için yorumlar kapalı
1
Antalya'nın Manavgat ilçesinde 28 Temmuz'da başlayan orman yangınlarıyla ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında, ilçe merkezindeki yangını çıkardığı belirlenen 16 yaşındaki şüpheli tutuklandı.
03.08.2021
Manavgat Yangınları Hakkında 16 Yaşındaki Şüpheli Tutuklandı için yorumlar kapalı
0
Antalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınlarının ilerlemesi nedeniyle bir mahalle daha tahliye edildi.
03.08.2021
Manavgat Alev Alev Yanıyor: Bir Mahalle Daha Tahliye Edildi için yorumlar kapalı
0