Madonna’

Madonna, vajinasının üç boyutlu halini ve bir kaç uygunsuz pozunu Mevlana şiiri eşliğinde son dönemlerin popüler fotoğraf satış noktası olan NFT'ye sundu.
14.05.2022
Madonna, Vajinasının Üç Boyutlu Modelini Mevlana Şiiri ile NFT Satışına Sundu! için yorumlar kapalı
228
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, koronavirüs antikor testinin pozitif çıktığını duyurdu.
03.05.2020
MADONNA KORONAVİRÜSE YAKALANDI için yorumlar kapalı
0
İsrail'deki Eurovision Şarkı Yarışması'nda İzlanda'yı temsil eden Hatari grubu üyeleri de Filistin bayraklı atkı açarak zafer işareti yaptı. Sahne alan dünyaca ünlü şarkıcı Madonna'nın dansçılarından birisi de üzerinde Filistin bayrağı bulunan kostümle sahneye çıktı.
19.05.2019
EUROVISION FİNALİNDE FİLİSTİN BAYRAKLI ATKI AÇTILAR için yorumlar kapalı
1
Cumartesi Tel Aviv'de düzenlenecek Eurovision'da mini konser verecek ABD'li pop kraliçesi, İsrail'i boykot hareketi BDS'nin ve pek çok Filistinlinin boykot çağrısına şu yanıtı verdi: Birilerinin siyasi gündemine uysun diye müzik yapmayı da insan hakları ihlallerine karşı sesimi çıkarmayı da asla bırakmam, dünyanın neresinde olursa olsun.
14.05.2019
İSRAİL’İ BOYKOT ETMEYİ REDDETTİ için yorumlar kapalı
13
Sabahattin Ali "Kürk Mantolu Madonna"sı tiyatoya uyarlanıyor. Provalarına Beykoz Kundura Fabrikası'nda devam edilen, başrollerini Menderes Samancılar, Tuba Ünsal, Alper Saldıran ve Sercan Badur'un paylaştığı oyun, ekim ayı ortalarında Zorlu PSM'de prömiyer yapacak.
31.08.2017
‘Kürk Mantolu Madonna’ tiyatro sahnesinde için yorumlar kapalı
2