kumar

Melih Gökçek'in kanalı Beyaz TV'de program yapan Tahir Sarıkaya, ekonomik nedenlerle yaşamına son veren yurttaşları hedef alarak, tepki çeken ifadeler kullandı. Sarıkaya, yurttaşları 'kumar' oynamakla suçladı.
15.05.2021
Melih Gökçek’in Kanalı Beyaz TV Sunucusu, Yoksulluktan İntihar Eden Vatandaşları ‘Kumarla’ Suçladı için yorumlar kapalı
21
Yeniçağ yazarı Murat Ağırel, bugün kaleme aldığı yazıda, daha önce verdiği vaazlar nedeniyle tutuklanan tarikat lideri Timurtaş Uçar'ın oğlu Bekir Yunus Uçar'ın Milli Piyango Genel Müdürlüğü görevi yaptığına dikkat çekti. Ağırel, "Ne garip değil mi? Babanız yıllarca piyangoyu kumar olarak değerlendirecek sonra siz gelip milli piyango genel müdürlüğüne atanacaksınız. Hayat...
02.01.2021
ESKİ TARİKAT LİDERİ UÇAR’IN OĞLU MİLLİ PİYANGO GENEL MÜDÜRÜ OLDU için yorumlar kapalı
2
Devletin kurumu olan Kastamonu Öğretmenevi'ni adeta kumarhaneye çevirdiği öğrenilen AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraberindeki bir grup bürokrat tarafından kumar masasında yakalanınca yeniakit.com.tr muhabirlerine saldırdılar.
19.01.2020
YENİ AKİT: ‘KUMAR MASASINDA YAKALANAN AKP’Lİ HAKKI KÖYLÜ MUHABİRLERİMİZE SALDIRDI’ için yorumlar kapalı
20
AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve 26. Dönem Muğla Milletvekili Nihat Öztürk'ün bir kumarhanede oyun oynarken çekilen görüntüleri ortaya çıktı.
18.11.2019
AKP’Lİ ÖZTÜRK KUMAR OYNARKEN GÖRÜNTÜLENDİ için yorumlar kapalı
4
Antalya’nın Manavgat ilçesinde kumarhaneye dönüştürülen bir depoda kumar oynayan 50 kişi suçüstü yakalandı.
05.11.2018
DEPOYU KUMARHANEYE ÇEVİRDİLER için yorumlar kapalı
0