kültür ve turizm bakanı

Geçen günlerde Adalet Bakanlığı görevinden istifa eden Abdulhamit Gül'ün yerine bu görevi daha önce de yapan Bekir Bozdağ atandı.
02.02.2022
Kulisler Hareketlendi: 5 Bakanlıkta Değişikliğe Gidilecek için yorumlar kapalı
7
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Göbeklitepe'yi Güney Anadolu'nun kurtuluş reçetelerinden biri olarak görüyoruz. Göbeklitepe, Göbeklitepe ile sınırlı değil. Kazı araştırma sonuçları sonucunda 11 tane daha Göbeklitepe yerleşim yeri bulduk" dedi.
20.11.2021
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: ’11 Tane Daha Göbeklitepe Yerleşim Yeri Bulduk’ için yorumlar kapalı
20
Tarihin sıfır noktası olarak nitelendiren Göbeklitepe'nin çevresinde yapılan çalışmalar sonrası 11 tane daha tepe bulundu.
27.06.2021
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy: ”Göbeklitepe Çevresinde 11 Tane Daha Nokta Tepemiz Var” için yorumlar kapalı
2
Pandemi sürecinde turizm can çekişirken Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy’un sahibi olduğu şirketin yeni bir otel açmayı planladığı ortaya çıktı.
28.12.2020
TURİZM BAKANININ SAHİBİ OLDUĞU ERSOY OTELCİLİK YENİ BİR OTEL AÇMAYI PLANLIYOR için yorumlar kapalı
23
Azeri iş adamı İskender Khalilov'un 2011 yılında hizmete açtığı Bodrum Hilton Türkbükü Otel el değiştirdi. Kültür ve Turizm Bakanı'nın sahibi olduğu Ersoy Otelcilik, Bodrum Hilton Türkbükü’nün yeni sahibi oldu.
26.11.2020
TURİZM BAKANININ SAHİBİ OLDUĞU ERSOY OTELCİLİK, BODRUM HİLTON TÜRKBÜKÜ’NÜ SATIN ALDI için yorumlar kapalı
28
Türkiye’nin en büyük turizm gruplarından Anex Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Covid – 19 nedeniyle 2020 sezonunun yok sayılması gerektiğini belirterek, “Önceki gün Kazakistan’dan uçak getirdik, Uçaktan 12 tane vaka çıktı. Bu durumla nasıl başa edeceğimizi bilemiyoruz” dedi.
29.06.2020
ANEX GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI KOÇKAR: COVID-19 SALGINI NEDENİYLE BU YILI YOK SAYMAK LAZIM için yorumlar kapalı
0
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Atatürk'ün daha önce yayınlanmayan 43 saniyelik görüntüsünü yayınladı.
09.11.2019
ATATÜRK’ÜN BUGÜNE KADAR HİÇ YAYINLANMAMIŞ GÖRÜNTÜLERİ! için yorumlar kapalı
8
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kuleli Askeri Lisesinin satıldığına ilişkin iddianın asılsız olduğunu belirtti.
14.08.2019
BAKAN ERSOY’DAN ‘KULELİ ASKERİ LİSESİ ARAPLARA SATILIYOR’ İDDİASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
3
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, el öptürürken çekilmiş fotoğrafını paylaşması nedeniyle eşinin kendisine çok kızdığını söyledi.
17.06.2019
ÇEKTİRDİĞİ FOTOĞRAF YÜZÜNDEN EŞİNİN KENDİSİNE KIZDIĞINI DİLE GETİRDİ için yorumlar kapalı
6
Son dönemlerde yoğun ilgi gören Doğu Ekspresi ile ilgili önemli açıklamalar yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Doğu Ekspresi turizmle öne çıkmaya, turizm treni olmaya ve amacının dışında kullanılmaya başladı. Biz de diyoruz ki o zaman amacına uygun bir tren daha organize edelim. Turistik amaçlı gidenler de o...
25.02.2019
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI’NDAN ‘DOĞU EKSPRESİ’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
0
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, kendi otelleri için imar barışına başvurduğunu belirterek, "Çok büyük avantaj niye kaçırayım? Rakamlar yüksek değil. İşletmelerin yarım sezonluk kârı" diye konuştu.
18.12.2018
TURİZM BAKANININ OTELLERİ KAÇAK ÇIKTI. İMAR BARIŞINA BAŞVURDUĞUNU AÇIKLADI için yorumlar kapalı
9
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya'daki peribacaları arasında kaçak yapılaşmaya müsaade etmeyeceklerini belirterek, ''Kaçak yapılaşmayı yapanlar, yanlarına kar kalacağını sanmasınlar. Uygulamayı da hep birlikte göreceğiz zaten. Artık konuşma değil, eylem vakti'' dedi.
03.11.2018
BAKAN ERSOY ‘KONUŞMA DEĞİL EYLEM VAKTİ’ DEDİ için yorumlar kapalı
1