kredi borçları

Kredi borçlarını ödeyemeyen Demirören grubuna ait Kemer Country’deki golf sahalarının ardından içinde Medya Center’ın da bulunduğu Bağcılar'daki arazi de Ziraat Bankası'na geçti. Banka, Ziraat GYO ve Demirören Medya Yatırımları Ticaret A.Ş. arasında gayrimenkul devrine ilişkin protokol imzalandı.
01.11.2022
Çöküş Başladı! Hürriyet ve Kanal D Binaları Ziraat Bankası’na Geçti için yorumlar kapalı
56
Demirören Grubu’nun kredi borçlarına karşılık Ziraat Bankası’na geçen Kemer Country’nin golf sahalarına Emlak Konut GYO’nun inşa edeceği proje için başlatılan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) sürecinde karar çıktı. Golf sahalarına yapılacak 91 adet villa 33 konut bloğunda yer alacak 650 bağımsız bölümden oluşan "Emlak Konut Göktürk Toplu Konut" projesi için "ÇED...
26.10.2022
Demirören’in Golf Sahasına Villa Onayı Çıktı için yorumlar kapalı
8
Demirören Grubu’nun kredi borçlarına karşılık Ziraat Bankası’na geçen Kemer Country için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yeni bir imar planı hazırladı. Ziraat Bankası’nın 300 dönümlük golf sahası için İBB’nin vermediği imarı, bakanlık verdi. Emlak Konut GYO'nun proje geliştireceği arazide villa, rezidans ve AVM yer alacak.
20.05.2022
Bakanlık İBB’yi Devreden Çıkardı: Kemer Country de Beton Oluyor için yorumlar kapalı
41