Körfez

Artan işsizlikle beraber hem gelen zamlar hem de TL’nin alım gücünün düşmesi karşısında vatandaşlar çözümü eşyalarını spotçulara satmakta buldu
19.12.2021
Geçinemeyen Vatandaşlar Eşyalarını Satıyor için yorumlar kapalı
4
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, çocuklarını parka gönderen Sevda A. kendisini doğal gaz borusuna asarak yaşamına son verdi.
26.07.2020
KOCAELİ’DE 31 YAŞINDAKİ KADIN YAŞAMINA SON VERDİ için yorumlar kapalı
8
Bu yılın ilk aylarında Doğu Afrika ve Körfez ülkelerinde etkili olan çöl çekirgeleri, kıta değiştirdi. Batı Afrika ülkelerinde çekirge sürülerinin kıtayı ikinci kez vurabileceği belirtildi.
04.06.2020
İSTİLACI ÇEKİRGELER KITA DEĞİŞTİRDİ! İKİNCİ DALGA YAŞANABİLİR için yorumlar kapalı
0
ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Ortadoğu’da deniz yollarını güvence altına almayı amaçlayan Sentinel (Nöbetçi) adlı bir askeri operasyon geliştirdiğini açıkladı.
20.07.2019
CENTCOM’DAN AÇIKLAMA! ‘KÖRFEZ’DE ASKERİ OPERASYON GELİŞTİRİYORLAR’ için yorumlar kapalı
0
Peş peşe geçirdiği titreme nöbetleri hakkında konuşan Almanya Başbakanı Angela Merkel, iyi hissettiğini vurguladı ve “Görevimi yapabilirim. Her insan gibi kendi sağlığımla ilgileniyorum” dedi.
19.07.2019
MERKEL’DEN ‘TİTREME NÖBETİ’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
2
İngiltere Körfez'e ikinci bir savaş gemisi gönderme kararı aldı. İran ile İngiltere arasındaki ilişkiler İran'a ait bir petrol tankerine Ceblitarık'ta el konulmasının ardından gerilmişti.
12.07.2019
İNGİLTERE’DEN ‘SAVAŞ GEMİSİ GÖNDERME’ KARARI! için yorumlar kapalı
21
Avrupa Birliği (AB) Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, "Amacımız İran nükleer anlaşmasının tam olarak uygulanmaya devam edilmesini sağlamak." dedi.
17.06.2019
AB, İRAN NÜKLEER ANLAŞMASININ SÜRMESİNİ İSTİYOR için yorumlar kapalı
0
Almanya’da Büyük Koalisyon Hükümeti, ülkede yaşayan 4.5 milyon Müslümanın dini ihtiyaçlarını karşılayabilmek için gerekli olan finans desteğini, “cami vergisi” uygulaması ile karşılamaya hazırlanıyor
28.12.2018
ALMANYA’DA ‘CAMİ VERGİSİ’ UYGULAMASI için yorumlar kapalı
0
İzmir Körfezi’ni ürkütücü bir yeşil örtüyle kaplayan deniz marulları ile ilgili korkunç bir gerçek ortaya çıktı. Prof. Dr. Baha Büyükışık, “Körfez temizlenmezse, toksinler nedeniyle kıyıda yürüyenler zehirlenebilir” uyarısı yaptı.
09.11.2018
KARŞIYAKA’DA KÖRFEZİ KAPLAYAN DENİZ MARULLARI TOKSİN ZEHİRLENMESİ YAPABİLİR! için yorumlar kapalı
3
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde işsiz olan bir baba okula başlayan çocuğuna kıyafet alamadığı için intihar etti.
21.09.2018
EKONOMİK KRİZ İNTİHARA SÜRÜKLEDİ için yorumlar kapalı
0
ABD'nin ekonomik yaptırımlarıyla bunalan İran, misilleme olarak Körfez'de büyük bir askeri tatbikat yapmaya hazırlanıyor. Amerikalı askeri kaynaklar, Tahran'ın 48 saat içinde en az 100 geminin katılımıyla tatbikat yapacağını öne sürdü.
03.08.2018
İRAN HAREKETE GEÇİYOR! için yorumlar kapalı
2
13.09.2017
Katar Emiri, Körfez ülkelerinin ambargosundan sonra ilk kez Türkiye'ye geliyor için yorumlar kapalı
3