Kılıçdaroğlu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyurduğu "Trol Raporu"nun detayları ortaya çıktı. İsim isim detaylara yer verilen rapora göre CHP ve Kılıçdaroğlu aleyhinde düzenli faaliyet gösteren 10-12 bin civarında trol hesap var. İşte raporun detayları...
05.02.2022
İşte Kılıçdaroğlu’nun ‘Troll Raporu’nun Detayları için yorumlar kapalı
17
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’da yaptığı konuşmanın ardından mikrofon verilerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘hain’ dedirtilen çocuğun babası suç örgütü üyesi çıktı.
31.01.2022
Kılıçdaroğlu’na ‘Hain’ Demişti: Çocuğun Babası Suç Örgütü Üyesi Çıktı için yorumlar kapalı
6
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam saat 21.00’de Twitter hesabından açıklama yapacağını bildirmişti. Kılıçdaroğlu, bazılarının isimlerini vererek on binlerce kişiden oluştuğunu belirttiği AKP trol ağını ifşa etti. Kılıçdaroğlu, hükümetin devasa bir trol ağını beslemek için halktan zamlarla ve vergilerle çalınan paraları kullandığını söyledi.
31.01.2022
Kılıçdaroğlu, ‘Trol’leri İsim İsim İfşa Etti! için yorumlar kapalı
34
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatının talebi üzerine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında yaptığı konuşmayla ilgili 20 kurumun haberine erişim engeli ve yayın yasağı getirildi. Yasak getirilen bazı haberlerin Gülbeddin Hikmetyar ve IŞİD ile ilgili olması dikkat çekti.
06.12.2021
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun Grup Toplantısı Haberine Erişim Engeli için yorumlar kapalı
10
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) ASELSAN, ROKETSAN ve HAVELSAN’ın satılacağını iddia etti.
30.11.2021
Kılıçdaroğlu’ndan Bomba İddia: ‘BAE’ye ASELSAN, ROKETSAN ve HAVELSAN’I Satacaklar’ için yorumlar kapalı
18
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili açıklamasında Erdoğan'a hakaret içeren ifadelerin de yer aldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
18.10.2021
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
5
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu gündeme getirmişti. Isparta Şehir Hastanesi’nin ihalesini temel atma töreninden dört ay sonra yapıldığı ortaya çıktı.
13.10.2021
Kılıçdaroğlu’nun Bahsettiği Belge Gün Yüzüne Çıktı için yorumlar kapalı
11
CHP Genel Başkanı ve İzmir Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun da aralarında bulunduğu 8 CHP'li milletvekilinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin fezleke Meclis Başkanlığı'na sunuldu.
14.04.2021
Kılıçdaroğlu’nun Dokunulmazlığının Kaldırılması için Fezleke için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na kendisi hakkında kullandığı 'sözde Cumhurbaşkanı' ifadesi nedeniyle 1 milyon TL'lik dava açtı.
11.01.2021
Erdoğan’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na 1 Milyon TL’lik Dava için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, grup toplantısındaki ifadelerini gerekçe göstererek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 500 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
03.12.2020
ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU’NA 500 BİN TL’LİK TAZMİNAT DAVASI için yorumlar kapalı
1
Birçok haber sitesinde yer alan bu habere göre, Ekim ayında Kılıçdaroğlu istifa etmek zorunda kalacak. Haberin devamında şu bilgiler yer aldı.
31.08.2020
FLAŞ İDDİA: KILIÇDAROĞLU EKİM AYINDA İSTİFA EDECEK için yorumlar kapalı
1
İstinaf mahkemesinin bozma kararı üzerine yeniden görülen Man Adası davasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınlarına 197 bin TL tazminat ödemesine karar verildi.
14.07.2020
MAN ADASI DAVASINDA KARAR ÇIKTI için yorumlar kapalı
1