Kastamonu

Cumhurbaşkanı kararıyla Balıkesir, Kütahya, Bingöl, Bolu, Çorum, İzmir, Kastamonu, Rize, Sinop, Mersin ve Karabük'te bazı alanlar orman sınırları dışına çıkartıldı.
16.09.2022
Cumhurbaşkanı Kararıyla 11 İlde Bazı Alanlar Orman Sınırları Dışına Çıkartıldı için yorumlar kapalı
28
Kastamonu'da etkili olan sağanak yağış nedeniyle su seviyesi yükselen Araç Çayı’nın yanından geçen Kastamonu-Karabük yolunda çökme meydana geldi.
08.04.2022
Kastamonu-Karabük Yolu Çöktü için yorumlar kapalı
12
Kastamonu'da Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş'a makamında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıyı düzenleyen zanlı belediye personelince etkisiz hale getirilirken Başkan Taş yara almadan kurtuldu. Olay sırasında meydana gelen arbede nedeniyle de 3 çalışan yaralandı.
22.03.2022
Daday Belediye Başkanı Taş’a Makamında Silahlı Saldırı! için yorumlar kapalı
132
Kastamonu’nun Araç ilçesinde bir deprem meydana geldi.
19.11.2021
Kastamonu’da Deprem! için yorumlar kapalı
10
Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca (ÖİB) 14 ilde bulunan bazı taşınmazlar, satış yöntemiyle özelleştirilecek.
29.10.2021
AKP Satmaya Devam Ediyor: İşte Satışa Çıkarılan Taşınmazlar… için yorumlar kapalı
16
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Karadeniz'de halen devam eden sağanak yağışların gününün ilk saatlerinden itibaren Rize, Artvin, Trabzon, Kastamonu, Sinop ve Samsun'da etkisini artıracağı uyarısında bulundu.
05.10.2021
Meteoroloji’den Karadeniz İçin Kritik Uyarı: Çok Kuvvetli Yağış Geliyor için yorumlar kapalı
5
AFAD, kuvvetli yağış beklenen Sakarya, Düzce, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Bolu ve Karabük'te yaşayan vatandaşları sel ve su baskını gibi afetlere karşı uyardı.
20.09.2021
AFAD ve Meteoroloji’den 7 İl için Sel Uyarısı için yorumlar kapalı
1
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Düzce, Zonguldak, Bartın illeri ile Kastamonu'nun kıyı kesimleri ve Sakarya için yağışların 80 kg/m2'ye kadar çıkabileceğini, sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, fırtına ve heyelan meydana gelebileceğini duyurdu.
20.08.2021
Meteoroloji Uyardı! Kuvvetli Geliyor için yorumlar kapalı
6
Kastamonu'da meydana gelen sel felaketinde yıkılan binanın müteahhidiyle ilgili gözaltı kararı alındı. İnebolu Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada, yıkılan binalar ile ilgili soruşturma başlatıldığı ifade edilirken dere yatağına inşaat yapılmasına izin veren kurum ve kişilere dair bir soruşturma açılmaması da dikkat çekti.
15.08.2021
Kastamonu’da Yıkılan Binanın Müteahhidi Hakkında Gözaltı Kararı! için yorumlar kapalı
0
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kastamonu'nun kuzeyi ile Sinop ve Samsun çevrelerinde yarın öğle saatlerine kadar kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu.
12.08.2021
Meteoroloji Uyardı: Kuvvetli Geliyor için yorumlar kapalı
1
Meteoroloji, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’nın da aralarında olduğu 48 ilde sağanak yağışın etkili olması beklendiğini duyurdu.
11.08.2021
Meteoroloji’den 48 İle Sağanak Yağış Uyarısı için yorumlar kapalı
1
Kastamonu'da duruşmadan çıktıktan sonra gittiği evinin banyosunda kendini tavana asarak yaşamına son veren avukat Gizem Saraçoğlu bugün toprağa verildi. Saraçoğlu'nun ölmeden önce "Ben artık dayanamıyorum. Annemi çok seviyorum" yazılı not bıraktığı ortaya çıktı.
15.07.2021
Evinde Kendini Asarak Yaşamına Son Veren Avukatın Veda Notu Gün Yüzüne Çıktı için yorumlar kapalı
2