kamp

Diyanet, Antalya’daki lüks bir tesiste 2-7 Kasım’da rehberlik semineri, 14-16 Kasım’da da istişare toplantısı düzenledi.
19.11.2021
Diyanet, Antalya’da Beş Yıldızlı Lüks Tesiste İki Hafta Kamp Kurdu için yorumlar kapalı
10
Çin'in Uygur Türkleri'ni tuttuğu kamplarda kadınlara sistematik tecavüz edildiği iddiaları ortaya çıktı. BBC'nin mağdur ve tanıklarla konuşarak hazırladığı habere göre Çinli polisler Doğu Türkistanlı kadınlara her gece tecavüz ediyor.
04.02.2021
Uygur Türkleriyle İlgili Kan Donduran ‘Sistematik Tecavüz’ İddiası için yorumlar kapalı
2
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ile TBMM Grubu ortak toplantılarının yapılacağı kampta, toplantılar çerçevesinde, 'Meclis'te MHP'nin faaliyetleri, ekonomik gelişmeler, dış politika ile Suriye, Irak meselesi ve terör' konularında sunumlar yapılacak.
20.01.2018
MHP’nin Kızılcahamam kampı başladı için yorumlar kapalı
2
"Bunu bir bilgisizlikten kaynaklanan, burayı tanımayan insanların kafasındaki karanlık düşüncelerin bir ürünü olarak görüyorum"
10.01.2018
İyi Parti'nin 'Kocaeli'de silahlı kamp' iddiasına Belediye Başkanı'ndan yanıt için yorumlar kapalı
2
KATILDIĞI bir televizyon programında, ’O kamplarda militan yetiştiriliyor’ çıkışıyla dikkat çeken CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, o kamplardan biri olarak gösterdiği Silifke İlçesi’nde Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı’na girerek incelemelerde bulundu. Milletvekili Atıcı, bir süre sonra kampa gelen Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Şaban...
07.08.2017
CHP’li vekil, ’Militan yetiştiriliyor’ dediği kampa girdi, müdürle tartıştı… için yorumlar kapalı
1
Son bir yıldır darbe üstüne darbe alan terör örgütü PKK’nın yeni dönem stratejileri geliştirerek, Türkiye’de ses getirecek kanlı eylem girişimleri içine girdiği tespit edildi. 2017’de Türkiye’den sadece 48 kişinin katıldığı PKK terör örgütünün ülke sınırları içindeki silah ve yaşam malzemesi sakladığı kampları da yerle bir edildi. Gazete Habertürk’ten Helin Şahin’in...
07.07.2017
PKK’nın hain planı ortaya çıktı! Köstebek türü… için yorumlar kapalı
0