kadın cinayeti

Kırşehir'de, cesedi elleri arkadan kelepçeli Kızılırmak'ta bulunan üniversite öğrencisi Şeyma Demir'in tutuklanan katil zanlısı güvenlik görevlilerinden Sami Aydoğan, genç kıza tecavüz ettikten sonra öldürdüklerini itiraf etti.
29.03.2022
Kırşehir’deki Çifte Vahşette Yeni Detaylar Gün Yüzüne Çıktı için yorumlar kapalı
16
Zeytinburnu’nda bir kadın, tartıştığı adam tarafından sokak ortasında defalarca bıçaklanarak öldürüldü. Katil zanlısı adamın yakalanması için çalışma başlatıldı.
15.09.2021
Sokak Ortasında Kadın Cinayeti! Tartıştığı Adam Tarafından Vahşice Öldürüldü için yorumlar kapalı
0
İçişleri Bakanı Soylu’nun Meclis’te kadın cinayetlerine ilişkin yaptığı konuşmada, “2020 yılında faili meçhul kadın cinayeti yok. Çünkü faili, suçu işledikten sonra çoğunlukla kaçmıyor, ya teslim oluyor, ya kendini de infaz ediyor, öldürüyor” ifadelerini kullanması yurttaşların tepkisini çekti.
28.05.2021
Soylu’dan Skandal Kadın Cinayeti Açıklaması! Vatandaşlar Sosyal Medyada Tepki Gösterdi için yorumlar kapalı
0
Aleyna Çakır’ın cansız bedeninden çıkan sperm örneklerinin Ümitcan Uygun’a ait olduğu kesinleştiği gün Ümitcan’ın babası Durak Uygun sosyal medya hesabından kredi kooperatifi başkanlığı için oy istedi.
06.02.2021
Ümitcan Uygun’un Babası, DNA Sonucu Sonrası Kredi Kooperatifi Başkanlığı için Oy İstemiş için yorumlar kapalı
23
Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'na göre, temmuz ayında 36 kadın cinayeti işlendi, 11 kadın şüpheli bir şekilde ölü bulundu.
02.08.2020
TEMMUZ AYINDA 36 KADIN CİNAYETİ için yorumlar kapalı
4
Ankara'nın Çubuk ilçesinde genç kadın, iki aylık bebeğinin yanında bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu. Kadının eşi, kayınpederi ve kayınvalidesi gözaltına alındı.
31.12.2019
ANKARA’DA KAN DONDURAN OLAY: İKİ AYLIK BEBEĞİNİN YANINDA ÖLDÜRÜLMÜŞ HALDE BULUNDU için yorumlar kapalı
3
MHP'nin bazı suçlarda ceza indirimi öngören kanun teklifine sıcak bakmayan AK Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla yeni bir taslak üzerine çalışmaya başladı. Adalet Bakanlığı ve AK Parti'nin hukukçuları, Ceza İnfaz Yasası ve Ceza Kanunu'nda bir dizi değişiklik öngören ve yerel seçimden sonra Meclis'e götürülmesi beklenen taslakta detaylar ortaya çıktı. Yeni düzenleme...
15.11.2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TALİMAT VERDİ! için yorumlar kapalı
0