istanbul

AFAD Risk Belirleme ve Önlem Dairesi Başkanı Gökhan Yılmaz, Marmara Denizi'nde olası bir depremin İstanbul başta olmak üzere çevresindeki 7 ili etkileyeceğini dile getirdi.
23.10.2023
AFAD Uyardı: Marmara Depremi 7 İli Etkileyecek için yorumlar kapalı
81
Hamas'ın başlattığı 'Aksa Tufanı' sonrası Tel Aviv'deki Ben Gurion Havalimanı'nda yoğunluk yaşandığı, İsrail vatandaşlarının İstanbul ve Antalya'ya geldiği, THY'nin Tel Aviv-Antalya uçuşlarında yer bulunamadığı öğrenildi.
09.10.2023
1
92
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kuruluşu İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), alınan tedbirler kapsamında bahçe ve peyzaj sulama abonelerinin su kullanımlarının geçici olarak durdurulduğunu duyurdu.İSKİ'den yapılan yazılı açıklamada, dünyadaki yaygın uygulama ve Türkiye'de yürürlükte olan mevzuat gereği su ve kanalizasyon idarelerinin ana görevinin öncelikle insani tüketim amaçlı içme ile kullanma...
30.08.2023
İSKİ Duyurdu: İstanbul’da Su Kullanımına Kısıtlama Getirildi için yorumlar kapalı
68
Bursa, Gemlik Belediyesi’nin Afet Zararlarını Azaltma Çalıştayı’nda konuşan Prof. Dr. Naci Görür, "Şimdi de Marmara depreminin geleceğini söylüyoruz. Adalar ve Kumburgaz fayının kırılmasını bekliyoruz. Kuzey Anadolu fayının kuzey fayının kırılmasını bekliyoruz. Minimum 7.2 ile 7.6’ya varacak deprem bekliyoruz.” dedi.
12.07.2023
Prof. Dr. Görür Uyardı: Minimum 7.2 ile 7.6’ya varacak deprem bekliyoruz için yorumlar kapalı
135
İstanbul Pendik'te ikamet eden Pakistanlı kaçakçı, 2025'e kadar oturma izni aldığını iddia etti. Atölyede yaptığı tabancayı beline koyup poz verdi. Polis o Pakistanlı kaçağı kıskıvrak yakaladı: Oturma izninin olmadığı ortaya çıktı.
05.07.2023
Tabancayı Beline Koyup Poz Verdi: O Pakistanlı Kaçak Yakaladı için yorumlar kapalı
87