IRKÇI

Balkan ülkesi Karadağ'ın başkenti Podgorica ile Niksic şehrinde bulunan iki camiye, bir gün arayla ırkçı saldırılar düzenlendi. Karadağ İslam Birliği Niksic Temsilcisi Mirsad Agovic, "Bizi 1990'lı yıllarda korkutmayı başaramadılar, şimdi de başaramayacaklar. Bunu yazanlar kendi yüzsüzlüklerini kanıtlamış oldu." açıklamasında bulundu.
10.02.2021
Karadağ’daki İki Camiye Irkçı Saldırı için yorumlar kapalı
3
George Floyd protestolarına destek veren ve Minneapolis Polis Teşkilatına (MPD) 'savaş' ilan eden Anonymous'un şehrin polis teşkilatı ve belediyesinin web sitelerinin çökmesine yol açan saldırı düzenlediği sanılıyor.
31.05.2020
MINNEAPOLIS BELEDİYESİ VE POLİSİNE SAVAŞ AÇTILAR: ABD’DEKİ OLAYLARA ÜNLÜ HACKER GRUBU ANONYMOUS DA DAHİL OLDU için yorumlar kapalı
0
Peş peşe geçirdiği titreme nöbetleri hakkında konuşan Almanya Başbakanı Angela Merkel, iyi hissettiğini vurguladı ve “Görevimi yapabilirim. Her insan gibi kendi sağlığımla ilgileniyorum” dedi.
19.07.2019
MERKEL’DEN ‘TİTREME NÖBETİ’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
1
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun İsrail'in ırkçı ve ayrımcı bir devlet olduğunu belirten Dürzilerin önde gelenleriyle yaptığı toplantıyı yarıda bıraktığı bildirildi.
03.08.2018
TOPLANTIYI YARIDA BIRAKTI! için yorumlar kapalı
1
"Bu kadar büyük bir yalan, bütün dünyadan nasıl saklanır"
26.12.2017
"Haritacılık, dünya üzerinde kalmış son ırkçı bilim olabilir mi?" için yorumlar kapalı
0
Belçika yeşil sahalarında Türklere sözlü saldırı. Belçika'daki futbol sahalarında “Pis Türk” sözcüğü yaygınlaşıyor. Limbur Futbol Akademisi Müdürü Muammer Eroğlu: "Bunun ismini ırkçılık olarak da söyleyebiliriz, saha içinde Türkçe konuşulduğunda çok sert tepkilerle karşılaşıyoruz" dedi.
04.10.2017
TÜRKLERE IRKÇI SALDIRI için yorumlar kapalı
2