ilhan kesici

Bizim TV YouTube kanalında gazeteci Şaban Sevinç’in konuğu olan MAK Danışmanlık Başkanı Mehmet Ali Kulat, CHP’nin içerisinden yeni bir parti çıkacağını ifade ederek, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici’nin harekete geçtiğini iddia etti. Bizim Tv’den yapılan açıklamada, ”Kesici de haberi #BizimTV’ye doğruladı” denildi.
09.07.2020
CHP’Lİ İLHAN KESİCİ MERKEZ SAĞDA YENİ BİR PARTİ KURUYOR için yorumlar kapalı
4
CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici yaptığı açıklamada "Her kışın sonu bahardır! Ancak… Her kıştan sonra bahar olmuyor! Konuşmamızın başında uyarımı yapıyorum: Kara kışa ve TIR'ın altına son süratle gidiyoruz.” ifadelerini kullandı.
29.06.2020
CHP’Lİ KESİCİ: EKONOMİDE EN DÜŞÜK – YÜZDE 5 YA DA -7 DARALMA OLACAK için yorumlar kapalı
1
İstanbul Milletvekili hemşehrimiz İlhan Kesici’nin ağabeyi ve Sivas Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Osman Nuri Kesici’nin, öğretmen Murathan Kesici, Defterdarlık memuru Neslihan Kesici Konşuk, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi memuru İlbegüm Kesici Ay ve merhum polis memur Yavuz Selim Han Kesici’nin babası Sivas eski esnaflarından İhsan Kesici (74) vefat etti.
21.05.2019
DOSTUMUZ OSMAN NURİ KESİCİ VE AİLESİNİN ACI GÜNÜ için yorumlar kapalı
139
CHP'nin İstanbul adayı için İlhan Kesici ismini gündeme alması tartışmalara neden oldu. Fatih Portakal, Kesici için 'Umarım doğru değildir' derken, Fatih Altaylı ise 'Kesici’ye ithal aday demek bana haksızlık gibi geliyor' diyerek Portakal'a tepki gösterdi.
27.11.2018
FATİH PORTAKAL’A TEPKİ GÖSTERDİ! için yorumlar kapalı
6
CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Külliye’de ziyaret etti. Kesici'nin ziyaretinde Erdoğan'ı tebrik ettiği öğrenildi. Kesici daha önce de sosyal medya hesabından Erdoğan'ı tebrik ettiği ve mesajında 'Başkan' ifadesini kullandığı için CHP'liler tarafından eleştirilmişti.
15.07.2018
İLHAN KESİCİ KÜLLİYE’YE GİTTİ! için yorumlar kapalı
3
Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz tarafından sunulan Türkiye'nin Nabzı programına konuk olan Tekin, SONAR araştırma şirketi Hakan Bayrakçı'nın, CHP'nin adaylarını çok geç açıkladığını bunun da seçmende hoş karşılanmadığını söylemesi üzerine söz aldı ve şunları söyledi: "Geçmiş dönemdeki uygulamalar daha demokratik uygulamalardı ancak rakipleriniz demokratik uygulama yapmayınca siz geri kalıyorsunuz.
19.10.2017
CHP’nin 2019 Cumhurbaşkanlığı seçimi için adayı hazır için yorumlar kapalı
1
Sabahattin Önkibar, bugünkü yazısında “Ertuğrul Özkök bile Kılıçdaroğlu için lider diyorsa, Doğan Grubu ile Kemal bey anlaştı anlayın… Buna rağmen Dersimli Kemal’e methiyeler diziliyor ise bunun gerekçesi CHP’yi kontrol altında tutmak içindir.” diye yazdı. 2019’daki seçimler için Kılıçdaroğlu ile Doğan Medya’nın anlaştığını yazan Önkibar, “Herkes gibi Doğan Medya’da Kılıçdaroğlu’nun kazara...
13.07.2017
DOĞAN MEDYANIN NİYETİ BELLİ için yorumlar kapalı
2