Hilafet

Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan bir memur olan imam Halil Konakçı, hilafet çağrısı yaptı.
17.01.2022
Cami İmamından Hilafet Çağrısı: ”Biz O Makamı Geri İstiyoruz Arkadaş” için yorumlar kapalı
22
Yeni Akit, bugün ki sürmanşet haberinde hilafet çağrısı yaptı.
22.03.2021
Yeni Akit’ten Hilafet Çağrısı için yorumlar kapalı
2
AKP’nin Kayseri Sarıoğlan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Ünsal, bir sosyal medya kullanıcısın İstanbul Sözleşmesi’ne ilişkin,’ "AKP Ankara Sözleşmesi adı altında Tarikat-Cemaatlerle sözleşme için hazırlık yapıyor" paylaşımına, "Hilafeti ilan etmek bu ülkenin kurtuluşu demektir sen ne konuşuyorsun ya atan belli değil ya Türk değilsin” yorumunda bulundu.
22.03.2021
AKP’li Başkandan Skandal Açıklama: ‘Hilafeti İlan Etmek Bu Ülkenin Kurtuluşu Demektir’ için yorumlar kapalı
0
Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), ‘Hilafet Çağrısı’ yapan Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları yöneticileri hakkında, İzmir'den suç duyurusunda bulundu.
05.03.2021
Hilafet Çağrısı Yapan Yöneticiler Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
1
Hilafetinin kaldırılmasının 97. yılında Yeniden Refah Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı, "Ömrünü Rızayı İlahiye adamış bir İslam Halifesinin gölgesinde, Şeriat-ı Garra-i Muhammediyye'yi ilan edeceğimiz günler yakındır" dedi.
03.03.2021
Yeniden Refah Partisi’nden Hilafet Paylaşımı: ‘Şeriatı İlan Edeceğimiz Günler Yakındır’ için yorumlar kapalı
5
İstanbul Üsküdar'da çekildiği belirtilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerde bir grubun elindeki dövizlerin üzerinde 'hilafeti kurun' yazıldığı görüldü.
29.01.2021
İstanbul’da ‘Hilafeti Kurun’ Çağrısı için yorumlar kapalı
8
Akit TV'de Fatin Dağıstanlı'nın sunduğu Pazar Manşeti programında dikkat çeken sözler sarf edildi. Musa Biçkioğlu'nun konuk edildiği programda Ayasofya konusu ele alındı. Dağıstanlı, Ayasofya ile ilgili olarak, “Şu mesaj önemliydi, ‘Bunun arkasına bir Hilafet gelmeli’ Ben bunu önemsiyorum çünkü. Ki siz çok iyi analiz ettiniz. Bunun hem siyasal hem ekonomik...
12.07.2020
AKİT TV SUNUCUSUNDAN SKANDAL SÖZLER: ‘BUNUN ARKASINA BİR HİLAFET GELMELİ’ için yorumlar kapalı
4
Uşşaki Tarikat Şeyhi, Cumhur İttifakı'na oy isterken 'Hilafet' vurgusu yaptı.
30.03.2019
UŞŞAKİ TARİKATI ŞEYHİ: HİLAFETİN ADIMLARI UFAK UFAK GELMEYE BAŞLADI için yorumlar kapalı
50
Son çalıştığım kitabın adı “ATATÜRK VE DİN”. Çalışmaktaki maksadım; derlediğim kaynakları sıralamak, Kaynakları görülen ihtiyaca göre sınıflamak ve nihayet, Bunları bilgileri bilgisayar ortamına aktarmak. Yaklaşık bir ay önce yayımladığım “NEDEN ATATÜRK”ten sonra bu adlı ve içerikli bir kitaba ihtiyaç duyulduğu kanısındayım. Geçen hafta değerli arkadaşım Dr. Salih TÜRKYILMAZ ile ziyaret...
03.01.2019
ATATÜRK VE DİN için yorumlar kapalı
9