hayati yazıcı

Depremlerde her iki binadan birinin yıkıldığı Hatay’da 1488 konut yapımı için ihale düzenlendi. 2 milyar 929 milyon TL’lik ihaleyi AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın dünürünün yönetiminde olduğu şirket kazandı.
18.06.2023
2 Milyar 929 Milyon TL’lik İhale AKP’li Hayati Yazıcı’nın Dünürüne Gitti için yorumlar kapalı
188
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, aniden önüne çıkan otomobile çarpmamak için şoförünün sert fren yaptığı makam aracında, elinden yaralandı. Yazıcı'nın koltuğa çarpan sol elinin çıkan orta parmağı, alçıya alındı.
11.11.2018
HAYATİ YAZICI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ için yorumlar kapalı
1
MHP'nin 2019 yerel seçimlerinde Ankara için belediye başkanlığına aday göstereceği iddia edilen Melih Gökçek, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın bugün canlı yayında kendisi için yaptığı 'Gökçek'in görevi bırakması iş olsun diye istenmedi' açıklamasına Twitter hesabından sert tepki gösterdi.
25.10.2018
MELİH GÖKÇEK’TEN HAYATİ YAZICI’YA SERT ÇIKIŞ! için yorumlar kapalı
4
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sivas'taki şehit cenazelerinde idamlar ilgili "Atacağımız adımlar yakındır" demiş, ardından da BBP lideri Destici Eylül'de Meclis'e idam teklifi vereceklerini açıklamıştı. İdam konusunda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ise katıldığı canlı yayında "Erdoğan'ın söylemine saygı duyuyoruz. Ama AİHM sözleşmesi var. BM sözleşmesi var" dedi. Destici'nin idam...
07.08.2018
EN YAKINDAKİ İSİMDEN İTİRAZ! için yorumlar kapalı
3
Yazıcı, parti genel merkezinde yapılan uyum komisyonun ilk toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
17.01.2018
AK Partili Yazıcı: Meclis’e ilk gelecek konu yerel yönetimler için yorumlar kapalı
0
FETÖ’ye yönelik yapıldığı söylenen operasyonlar sonucunda “siyasi ayak” bir türlü ortaya çıkmadı. Ancak AK Parti’nin üçüncü ismi Hayati Yazıcı’yla ilgili tartışma yaratacak ayrıntılar ortaya çıktı. 15 Temmuz darbe girişiminin üstünden 1 yıl geçti. FETÖ’ye yönelik yapıldığı söylenen operasyonlar sonucunda “siyasi ayak” bir türlü ortaya çıkmadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve...
19.08.2017
Hayati Yazıcı FETÖ’cü mü için yorumlar kapalı
13