haberler

Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinde birinci aya girilirken, ağır bombardıman altındaki Mariupol'den kaçışlar da devam ediyor. Son olarak Çeçen lider Kadirov, kentin yönetim binasını ele geçirdiklerini açıklarken, paylaştığı video ise büyük tartışma yarattı. Çeçen askerlerin Mariupol'daki binalara ağır silahlarla ateş ettikleri anların yer aldığı videoda, bir grup Çeçen savaşçının kameraya zafer işaretleri...
27.03.2022
Kadirov’un Paylaştığı Videoda Çeçen Askerler, Mariupol’deki Binalara Ateş Edip Tekbir Getirdi için yorumlar kapalı
18
RTÜK, orman yangını haberlerine dair, “Sadece yanan alanların ısrarla ekranlara taşınması, kaos havası beklentisinde olan çevrelerin istediği yönde bir yayıncılıktır” dedi, ceza verileceğini açıkladı.
03.08.2021
RTÜK’ten Orman Yangını Haberlerine Ağır Ceza Tehdidi! için yorumlar kapalı
0
Medya ve Hukuk Çalışmaları Derneği, dikkat çeken bir rapora imza attı. Kasım 2019 ve Ekim 2020’yi kapsayan araştırmaya göre, internet erişimine yasak konulan haberlerin yüzde 42’si AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ailesi ve AKP’li isimler hakkında.
21.01.2021
Erişim Engeli Getirilen Haberlerin Yüzde 42’si Erdoğan Ailesi ve AKP’ye Ait için yorumlar kapalı
1
ABD merkezli saygın Yale Üniversitesi, ağrı kesici ilaçların içinde bulunan Ibuprofen isimli maddenin kullanımının yetişkinlerde kısırlığa neden olduğunu gösteren bir araştırma yayımladı.
10.01.2018
Ağrı kesici ilaçlarda kısırlık şüphesi için yorumlar kapalı
3
Sağlık Bakanlığı Grip Bilim Komisyonu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, grip virüsünün 1.5 ay erken gelip kasımda başladığını söyledi.
05.01.2018
Bu yıl erken geldi… Çok bulaşıcı… Ankara ve İzmir’e dikkat… için yorumlar kapalı
1
1 Aralık Dünya AIDS Günü kapsamında açıklanan rakamlara göre her 17 saniyede bir kişiye AIDS hastalığına yol açan HIV bulaşıyor. Çocuklarda bu rakam her 18 saatte bir.
01.12.2017
Her 17 saniyede bir kişiye HIV bulaşıyor için yorumlar kapalı
1
"Osman, Odatv davalarını izlemeye geldi; korkunç bir kumpas olduğunu biliyordu"
02.11.2017
"Osman Kavala'yla ilgili iddiaları ciddiye almamak hataydı, bu haberler yüzünden tutuklandı!" için yorumlar kapalı
5
Türkiye’de Kök Hücre çalışmalarının henüz standart tedavi olarak kullanılacak aşamaya gelmediğini belirten Ankara Üniversitesi Kök Hücre Enstitüsü, “Halkımızı maddi ve manevi zarara uğramamak ve hayati risklerle muhatap olmamaları adına çok ciddi uyarıyoruz” uyarısında bulundu.
20.08.2017
Kök hücre uyarısı için yorumlar kapalı
4
Türk Silahlı Kuvvetleri'nce, Irak'ın kuzeyindeki Kandil bölgesine düzenlenen hava harekatında, bölücü terör örgütüne ait 4 hedef imha edildi
12.08.2017
Sınırötesi hava harekatı! Hepsi imha edildi için yorumlar kapalı
0
Halk arasında "yıldız kayması" olarak bilinen meteor yağmurlarından Perseid, bu gece en yüksek seviyeye ulaşarak gökyüzünde görsel bir şölen sunacak. Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, Perseid'in 12 Ağustos Cumartesi'yi 13 Ağustos Pazar gününe bağlayan gece en yüksek seviyeye ulaşacağını söyledi.
12.08.2017
Meteor yağmuru bu gece gökyüzünde görsel bir şölen yaratacak için yorumlar kapalı
4
15 Temmuz gecesi polisin telsizini gasp ederek İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’la görüşen darbecinin Kuleli Askeri Lisesi’nden 2. Tabur Komutanı Turgay Ödemiş olduğu belirlendi.
12.08.2017
Telsizdeki o hain Kuleli komutanı çıktı için yorumlar kapalı
2
Tunceli merkez ve bağlı ilçe kırsalında, çatışmalardan kaynaklı 6 bölgede başlayan orman yangını devam ediyor. Valilik, orman yangınlarıyla ilgili sosyal medyada, 'Dersim Yanıyor' başlığıyla paylaşılan fotoğraf ve görüntülerle ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, fotoğrafın gerçeği yansıtmadığı vurgulandı. Yangıların yürütülen operasyonlar kapsamında şiddetli çatışmalar sonucu meydana geldiği belirtildi ve 'Merkez- Kutuderesi...
11.08.2017
‘Dersim yanıyor’ fotoğrafı için açıklama… Gerçek ortaya çıktı için yorumlar kapalı
0