Gece

Norveç’in başkenti Oslo yakınlarında bir ormana düştüğü tahmin edilen meteor, başkent ve çevresinde geceyi gündüze çevirdi.
25.07.2021
Norveç’te Meteor Düştü! Gece Gündüze Döndü için yorumlar kapalı
0
Aile bireylerimin bazıları orada yaşar. Ben de yılbaşı nedeniyle torunumu kıramadım ve onlarla oldum. Güzel bir gece geçirdik. Diliyor, Umuyor, Ve bekliyorum ki 2019’da ağzımızın tadını bozacak bir sorun yaşamayız. Bu dilek sadece şahsımla ilgili değil. Aile bireylerimle, Dost, Akraba, Ve arkadaşlarımla! Ama en önemlisi tüm ülke olarak. Görülen manzara...
14.01.2019
DÜN POLATLI’DAYDIM için yorumlar kapalı
0
Mary Rose, yıllarca uykuya dalmakta veya uyumakta zorluk çekti, çünkü böcekler üzerine saldırıyormuş gibi hissediyordu. Durumu tarif ederken "Bir kovan dolusu arının, bacaklarınızda, derinizin altında vızıldadığını, sizi ısırdığını düşünün. Çok çok acı verici bir şey" diyor.
25.12.2017
Her 20 yetişkinden birinde görülen hastalık: Huzursuz bacak sendromu için yorumlar kapalı
2
Uzmanlar özellikle kadın ve çocuklarda sıkça görülen yaygın vücut ağrılarının (fibromiyalji) tedavisinde egzersizin etkili olduğunu söylüyor.
09.12.2017
En iyi ağrı kesici egzersiz için yorumlar kapalı
2
Hemen hemen herkes sorunsuz, huzurlu bir çalışma ortamı ve kafa dengi iş arkadaşları ister. Ancak Hollandalı nöropsikoloji uzmanı Prof. Dr. Erik Scherder, beyin sağlığı için bunun aksini savunuyor.
08.12.2017
‘Sinir bozucu meslektaş beyin için harika’ için yorumlar kapalı
1
Çocuklarda idrar kaçırmanın çok sık karşılaşılan bir durum olmasına rağmen birçok ailenin bu soruna karşı bilinçli yaklaşamadığını belirten uzmanlar, “Çocukların, kendine güvenen bireyler olarak yetişebilmesi için sorunun üzerini örtmeyin” uyarısında bulunuyor.
22.10.2017
Suçlamayın yardım alın için yorumlar kapalı
1
Operasyonda, 34 kilo esrar, 5 kilo extasy hap ele geçirildi
31.08.2017
Ünlü gece kulübünün sahibi uyuşturucudan tutuklandı için yorumlar kapalı
0
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının hazırladığı "Kadın Çalışanların Gece Postalarında Çalıştırılma Koşulları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" Resmi Gazete'de yayımlandı.
19.08.2017
Kadınların gece çalışmasına sınırlama için yorumlar kapalı
0
İstanbul'da direksiyon başında fenalaşan bir sürücü yol ortasına park etti, arkadaki araçlardan birinin içinde bulunan ve doktor olan Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli ona ilk müdahaleyi yaptı.
13.08.2017
Direksiyon başında fenalaşınca otomobilini yol ortasında durdurdu için yorumlar kapalı
2
İzmir’de motosikletli şahıslar tarafından tacize uğradığını söyleyen iki kadın yardım istedikleri polisler tarafından dövüldü. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler üzerine emniyet müdürlüğü soruşturma başlattı. Olaydan sonra ‘polise mukavemet’ suçundan Kılıç’a karşı dava açan polis memurunun eşi Öznur Yıldız Yarcel ise Kılıç ve Gürer’e tepki gösterdi.
13.08.2017
Yardım istediği polisten dayak yedi… O polisin eşi de konuştu… için yorumlar kapalı
23
Halk arasında "yıldız kayması" olarak bilinen meteor yağmurlarından Perseid, bu gece en yüksek seviyeye ulaşarak gökyüzünde görsel bir şölen sunacak. Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Esenoğlu, Perseid'in 12 Ağustos Cumartesi'yi 13 Ağustos Pazar gününe bağlayan gece en yüksek seviyeye ulaşacağını söyledi.
12.08.2017
Meteor yağmuru bu gece gökyüzünde görsel bir şölen yaratacak için yorumlar kapalı
3
Vatandaşların korkulu rüyası haline gelen 'sarı kız' ve 'sarı Ömer' lakaplı örümcek Kayseri'de de görüldü. Amatör kameralara yansıyan görüntülerde vatandaşın, evinde yakaladığı ve kavanoza koyduğu örümceğe iki parça et verdiği, örümceğin eti parçalayarak yediği görüldü.
12.08.2017
Et yiyen örümcek Kayseri’de görüldü için yorumlar kapalı
0