Gaziantep Büyükşehir Belediyesi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, bir yıl önce Irak Türkmenlerinin yaptığı deprem yardımını seçime kısa süre kala dağıtmaya başladı. “Türkmen Milliyetçi Hareketi” yazılı paketlere belediyenin logosu yapıştırıldı. Konuya ilişkin açıklama yapan AKP'li belediye, yardımların kasım ayından bu yana bekletildiğini ve sosyal marketlere başvuru yapanlara dağıtıldığını ifade etti. Belediye, yardımların üzerlerine neden belediye...
26.03.2024
AKP’li Belediye Deprem Yardımlarını Seçim Malzemesi Yaptı için yorumlar kapalı
28
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin son meclis toplantısında alınan kararla, Kürüm ve Çörekli mahallelerindeki toplam 1 milyon 229 bin 600 metrekare mera alanına Kalyon Enerji tarafından Güneş Enerji Santrali (GES) yapılmasıyla ilgili imar değişikliği çalışmaları tepkiyle karşılandı. CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, “Yandaşa değil, millete hizmet edin’’ dedi.
30.01.2023
Gaziantep’teki 1 Milyon 200 Bin Metrekarelik Mera Alanı Yandaşa Gitti için yorumlar kapalı
70
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin, belediye meclis üyeleri ile belediye yöneticilerini Portekiz ve Fas gezisine götürdüğü açığa çıktı. İki ülkeye yapılan gezi için belediye kasasından toplam 651 bin TL harcandı.
07.05.2022
AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Yurtdışı Gezilerine Yüz Binlerce Harcadı için yorumlar kapalı
14
AKP'li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, idare, kente Azerbaycan, İspanya ve Japonya’dan gelecek 12 kişinin uçak bileti ile konaklama masraflarını da kapsayan proje için 680 bin lira harcayacak.
08.05.2021
AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden ‘Turizm’ Etkinliğine 680 Bin TL Harcama için yorumlar kapalı
6
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin, kent dışına taşınma kararı verilen 5. Zırhlı Tugay Komutanlığı arazisinde yaşama geçirmeyi planladığı Medeniyet Şehri Projesi'nin tanıtım raporunda skandal ifadeler kullanıldı.
06.05.2021
Gaziantep için Skandal İfadeler! Büyük Tepki Çekti için yorumlar kapalı
0
AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin, Atatürk düşmanlığıyla bilinen Yavuz Bahadıroğlu’nun kitabından 1000, Atatürk’e hakaretten ceza alan Mustafa Armağan’ın kitabından 84 adet sipariş verirken, Atatürk’ün Nutuk kitabından ise bir adet satın alması tepkilere neden oldu.Zeugma Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Mete Büyükmurat, “Bu ihale çok büyük skandal”dedi.
05.05.2021
Mete Büyükmurat: ‘Bu İhale Çok Büyük Skandal’ için yorumlar kapalı
33
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, yeni geliştirilen 'Benim Şehrim' isimli dijital uygulama ile kişisel puanlama veya sosyal kredi puanlaması yapıldığı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu açıkladı.
15.04.2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden İddialar Hakkında Açıklama için yorumlar kapalı
0
Belediye Hizmet Alanı olarak belirlenen vatandaşa ait arazi, özel bir firmaya satıldıktan 40 gün sonra Gaziantep Büyükşehir Belediye Meclis'nin gündemine '15 katlı ticaret konut alanı' imar değişikliği için getirildi.
23.11.2020
AKP’Lİ GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ADRESE TESLİM İMAR DEĞİŞİKLİĞİ için yorumlar kapalı
0
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tartışma yaratacak “47 kalem mevsimlik çiçek, çiçek soğanı, çiçek yumrusu ve muhtelif bitki alımı ile bakımı işi” ihalesine imza attı.
23.02.2020
BORÇ BATAĞINDAKİ AKP’Lİ BELEDİYEDEN 4 MİLYON TL’LİK ÇİÇEK İHALESİ! için yorumlar kapalı
2