füze

Dün gece saatlerinde Ukrayna-Polonya sınırına yakın bir konumda olan Przewodow köyüne düşen füze ile ilgili NATO'dan bir açıklama geldi.
16.11.2022
NATO’dan Polonya’ya Düşen Füzelerle İlgili Açıklama için yorumlar kapalı
18
ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris, Güney Kore ziyareti kapsamında ülkenin Kuzey Kore sınırında bulunan silahsızlandırılmış bölgeye gitti.
29.09.2022
ABD Başkan Yardımcısı Harris, Kore’yi Bölen DMZ’ye Gitti: Kuzey Kore, Füze Denemesi Yaptı için yorumlar kapalı
3
Yunanistan İsrailli bir şirketten 70 milyon Euro karşılığında Spike NLOS füze savunma sistemi satın almayı planlıyor. Yunan medyası anlaşmada son aşamaya gelindiği iddia etti.
19.07.2022
Yunan Medyası: Türkiye’ye Karşı Sınıra İsrail Füzesi! için yorumlar kapalı
0
Lviv bölgesel askeri yönetimine göre, Rusya Ukrayna'nın Polonya sınırına yalnızca 25 kilometre mesafedeki bir askeri üssü hedef aldı. Yavoriv'deki askeri üsse sekiz füze ateşlendiği bildirilirken, üstte NATO tarafından Ukraynalılara eğitim verilen Uluslararası Barış ve Güvenlik Merkezi bulunduğu belirtildi. Polonya sınırındaki NATO eğitim üssünde en az 9 kişi hayatını kaybederken, 56...
13.03.2022
Rusya, Polonya Sınırındaki Askeri Üssü Vurdu için yorumlar kapalı
8
Rusya - Ukrayna savaşı tüm şiddetiyle 6. gününde de devam ediyor. Ukrayna'nın en büyük ikinci kenti Harkov'da belediye binası Rus güçleri tarafından hedef alındı.
01.03.2022
Rusya, Harkov’da Belediye Binasını Vurdu! için yorumlar kapalı
27
Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik askeri müdahalesinde hedef aldığı bölgelerden başkent Kiev’de yeni bir patlama sesi duyuldu. Kiev’de öğle saatlerinde duyulan yeni bir patlama sesine ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.
24.02.2022
Rusya’dan Ukrayna’ya İkinci Dalga Füze Saldırısı! Birçok Kentte Patlama için yorumlar kapalı
29
Irak'ta Uluslararası Bağdat Havalimanı'nın 6 füzeyle saldırı düzenlendi. Füzelerden birisi yolcu uçağına isabet etti.
28.01.2022
Irak’ta Bağdat Havalimanı’na Füzeli Saldırı: Füzelerden Biri Yolcu Uçağına İsabet Etti için yorumlar kapalı
40
ROKETSAN, hava savunma sistemlerinin en son ürünlerinden olan ve savaş gemileri üzerinde özellikle güdümlü mermilere karşı kullanılacak yakın hava savunma sistemi "LEVENT"i 3 yıl içerisinde kullanıma sunmaya hazırlanıyor.
12.11.2021
ROKETSAN Müjdeyi Verdi! Savaş Gemilerinde Kullanılacak için yorumlar kapalı
4
Suriye'deki Mare-Sandaf kontrol noktasındaki TSK zırhlılarına PKK/YPG'li teröristlerce yapılan füzeli saldırıda 2 askerimizin ağır yaralandığı belirtildi..
10.10.2021
Suriye’de Terör Örgütü PKK’dan Alçak Saldırı: 2 Askerimiz Ağır Yaralandı için yorumlar kapalı
0
İlk milli güdümlü füze Atmaca'nın test atışı cuma günü gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise dün, Atmaca Gemisavar Füzesi'nin gurur dolu anlarını sosyal medya hesabından paylaşarak,, geminin hedefi tam isabetten vurduğunu söyledi. Atmaca'nın test atışının yapıldığı TCG Kınalıada için yapılan amblem ise dikkatlerden kaçmadı. "Mavi vatana adanmışlar" sloganıyla tasarlanan amblemde yer alan...
20.06.2021
TCG Kınalıada için Özel Amblem: Atatürk, Türk Bayrağı, 16 Yıldız… için yorumlar kapalı
12
NATO'nun Karadeniz hamlesine Putin'den cevap geldi. Bombardıman uçaklarını tanıtan Rusya, NATO'ya ait savaş gemilerini hedef aldı. Dünya basınının 'flaş' olarak duyurduğu hamle korku saldı. İngiltere, ABD ve Rusya'nın Karadeniz'e yığınakları devam ediyor.
11.06.2021
Karadeniz’de Gerilim Tırmanıyor! Rusya, Savaş Uçakları ve Füze Sistemlerini Kaliningrad Bölgesine Yığmaya Başladı için yorumlar kapalı
1
İran'ın devlet televizyonunda yayınladığı propaganda videosunda, ABD Kongre Binası'nın bir füzeyle havaya uçurulduğu ana ait görüntüler krize neden oldu.
05.05.2021
İran’dan Tansiyonu Yükseltecek Propaganda Videosu! ABD Kongre Binası Füzeyle Havaya Uçuruldu için yorumlar kapalı
1