furkan vakfı

Adana'da, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı davasında 5 ayrı suçtan 3 yıldan 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanıp, perşembe günkü duruşmada yurt dışı yasağı ve adli kontrol şartıyla tahliye edilen vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul ile Ali Alagöz, savcının itirazı üzerine dün akşam yeniden tutuklandı.
26.01.2019
ALPARSLAN KUYTUL YENİDEN TUTUKLANDI için yorumlar kapalı
6
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, "Vakıf faaliyeti adı altında kuruluş amacı dışında anayasal düzene karşı fikir ve eylem birliği içerisinde hareket ederek kamu güvenliğine karşı faaliyet yürütme ve suç örgütü" iddiasıyla Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik 30 Ocak Salı günü düzenlenen operasyonda vakfın kurucusu Alparslan Kuytul ile yönetici ve sorumluların aralarında...
03.02.2018
Furkan Vakfı’na kayyum atandı için yorumlar kapalı
2
Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul, AK Parti'nin 15 Temmuz darbe girişimini bahane ederek ülkede zulüm düzeni kurduğunu söyledi.
10.01.2018
Furkan Vakfı Başkanı: AKP adını ZKP yapsın için yorumlar kapalı
0
Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul ‘Hocaefendi’, “Baldızla tenhada kalmayın. Bladızınızı yabancı gibi davranın dedi.” “Ana, teyze, hala ile kuytuda kalmak ebedi haram iken” diyen Kuytul, “Baldızla tenhada kalmak geçici haramdır. Çünkü onunla evlenebilirsiniz.” dedi.
23.07.2017
BALDIZLA TENHADA KALMAK HARAMDIR için yorumlar kapalı
4