foreign policy

Dünyanın önde gelen dergilerinden Foreign Policy, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’na (TCMB) yönelik müdahaleleriyle ilgili çarpıcı bir analiz yayımladı.
11.01.2022
Foreign Policy: ‘Erdoğan, Kendisine İtiraz Eden Ekonomi Yetkililerinin İşini Bitiriyor’ için yorumlar kapalı
31
ABD merkezli Foreign Policy, Türkiye'nin 2021 yılındaki ekonomi politikaları ve diplomasi adımlarına ilişkin bir analiz yayımladı.
04.01.2022
Foreign Policy: “Türk Lirası ve Türk Halkı Bedelini Ödedi” için yorumlar kapalı
3
Dünyanın önde gelen dergilerinden Foreign Policy, ABD-Türkiye-NATO üçgeninde dikkat çeken bir analiz hazırladı.
22.10.2021
Foreign Policy’den Çarpıcı Türkiye Analizi: Anlaşması En Kolay Türk Yetkili Hulusi Akar için yorumlar kapalı
0
Foreign Policy'nin internet sitesinde dün yayınlanan yazısıyla Halil Karaveli*, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın hasta olduğu iddiasını gündemine alan Steven A. Cook'un, değerlendirmelerine ışık tutuyor.
06.10.2021
Foreign Policy’den Bir ‘Erdoğan Sonrası’ Akar Yazısı Daha: ”Cumhurbaşkanı Olursa Türkiye’nin ABD ile İttifakını Yeniden Kurmaya Çalışacak” için yorumlar kapalı
22
Foreign Policy'de Steven A. Cook ve Eni Enrico Mattei imzasıyla çıkan analizde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ülkeye liderlik edemeyecek kadar hasta olduğu öne sürülerek yerine geçebilecek en kuvvetli adayın ismi verildi.
02.10.2021
Foreign Policy: ”Erdoğan, Türkiye’yi Yönetemeyecek Kadar Hasta Olabilir, Akar En Güçlü Alternatif” için yorumlar kapalı
8
Amerika’nın CIA tandanslı dış politika yayınlarından Foreign Policy‘de Türk Silahlı Kuvvetlerinin kıyamet senaryosu yayınlandı. FP’nin 15 Temmuz darbe girişiminde Fetullah’ı aklama çabası görülürken, bu konuda, makale, Erdoğan’ın darbe gecesi alelacele Fethullah Gülen’i suçlamaya başladığını ve daha önceden hazırlandığı anlaşılan listelerle kıyıma başlandığını fakat Hizmet Hareketi’nin darbeyi planladığına ya da Fethullah...
17.07.2017
TSK İÇİN KIYAMET SENARYOSU… BU İKİ GÜÇ KİM için yorumlar kapalı
20