fikri ışık

Kocaeli’de 1998 yılında kurulan ve İSO En Büyük 500 Şirket listesinde Türkiye’nin 253’üncü büyük firması olan Yıldız Sunta, üretimi bitirdi. 645 işçi içerde kalan paralarını alamadan işsiz kaldı.
05.05.2019
KOCAELİ’NDE DEV ŞİRKET KAPANDI için yorumlar kapalı
0
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararına ilişkin olarak, "Kudüs konusunda kimse haddi aşmasın.
08.12.2017
Başbakan Yardımcısı Işık: Kudüs konusunda kimse haddi aşmasın için yorumlar kapalı
0
Çeşitli temaslarda bulunmak amacıyla Mardin'e gelen Işık, Sarraf'la alakalı olarak "Burada bir kere Rıza Sarraf'ın kendinden çok emin.
30.11.2017
Bakan Işık: Sarraf’ın rahat tavrı dikkat çekti için yorumlar kapalı
1
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan Başbakanlık genelgesine göre, Cazibe Merkezleri Programı kapsamında koordinasyonu sağlamak, uygulamayı izlemek ve yönlendirmek üzere kurulan komitenin başkanlığı, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık tarafından yürütülecek.
08.08.2017
Cazibe Merkezleri’nin başına Fikri Işık getirildi için yorumlar kapalı
0
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Anıtkabir konusunda TBMM’de bir açıklama yaptı. Işık’ın açıklamalarından satırbaşları: Atatürk hepimizin ortak değeri. Anıtkabir’le ilgili kesinlikle hiç kimsenin kendi kafasına göre bir şey yapması mümkün değil ama maalesef Mimarlar Odası bir algı operasyonu ile sanki Anıtkabir’in arazisi imara açılıyormuş gibi gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan...
18.07.2017
HÜKÜMETTEN ANITKABİR AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
0