Fatih Belediyesi

Fatih Belediyesi, kültür, sanat merkezlerindeki organizasyonlarını iki şirkete ihale etti. Birbirleriyle ilişkili oldukları belirtilen şirketlerden birinin sahibi olan Fatih Bolcan, AKP'den belediye başkan aday adayı ve Eski AKP Milletvekili Mustafa Baş’ın damadı.
14.05.2022
AKP’li Fatih Belediyesi’nin İhalesi AKP’li Damada Verildi için yorumlar kapalı
40
AKP’li Fatih Belediyesi’nin belediye binasında düzenlenecek kurs için Ensar Vakfı’na 36 bin 864 lira + KDV ücretini ödediği, kahvaltılara ise yüzbinlerce lira harcandığı ortaya çıktı.
04.07.2021
Borç Batağındaki AKP’li Fatih Belediyesi, Kurs Düzenletip Ensar Vakfı’nı Besledi! için yorumlar kapalı
0
AKP'li belediyelerden aldığı milyonlarca liralık organizasyon ihaleleri ile gündeme gelen eski AKP Milletvekili Mustafa Baş’ın damadı Fatih Bolcan’ın şirketi, Fatih Belediyesi’nden 9.4 milyon liralık bir organizasyon ihalesi daha aldı.
17.04.2021
Fatih Belediyesi’nden Eski AKP’li Vekil Baş’ın Damadına 9.4 Milyon TL’lik İhale için yorumlar kapalı
2
AKP’li Fatih Belediyesi’nde bazı müdürlerin görevlerine; sınavsız ve gerekli öğrenim durumunu karşılamadığı halde atandıkları belirlendi. Sayıştay atamaları mevzuata aykırı buldu.
22.12.2020
SAYIŞTAY: AKP’Lİ FATİH BELEDİYESİ’NDE MÜDÜRLER SINAVSIZ ATANDI için yorumlar kapalı
1
Türkiye’nin en eski açık hava müzelerinden biri olan İstanbul’daki Yedikule Zindanları restore ediliyor. Fatih Belediyesi’nin, tarihi zindanlar ve hisarın restorasyonu için açtığı 1.8 milyon liralık ihalenin sözleşmesi 27 Temmuz’da imzalandı.
31.07.2020
İSTANBUL’DAKİ YEDİKULE ZİNDANLARI RESTORE EDİLİYOR için yorumlar kapalı
6
İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan tarihi Yedikule Bostanları’nda bulunan bir arazinin Fatih Belediyesi tarafından kiralanarak tarımsal hobi bahçesine dönüştürüldüğü öğrenildi.
27.04.2020
TARİHİ BOSTAN YOK EDİLİYOR için yorumlar kapalı
0
Yunan vatandaşı Danay Manias, AKP’li Fatih Belediyesi’nin acele kamulaştırma ile arazisi için açtığı davayı kazandı. Manias, dava sonrası 33 milyon liralık icra takibi başlattı.
04.07.2019
AKP’Lİ FATİH BELEDİYESİ’NE HACİZ ŞOKU! için yorumlar kapalı
3
Fatih Zeyrek Mahallesi Sırımcılar Sokak'ta bir apartmanın bodrum katında bulunan dairenin giriş kapısının önü dün sabaha karşı imara aykırı olduğu gerekçesiyle belediye ekipleri tarafından kaldırım taşıyla örülerek kapatılmıştı.
02.12.2017
Kaldırım taşları söküldü, evine kavuştu için yorumlar kapalı
3
Fatih Belediyesi ekipleri, dün saat 05.
02.12.2017
Belediye, kapısına kaldırım ördü: Evine giremiyor için yorumlar kapalı
0