ensar

Halkın Kurtuluş Partisi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “TÜRGEV ve Ensar vakıfları aracılığı ile 1 milyar lira ABD’deki paralel bir vakfa transfer edildi” iddiasını yargıya taşıdı.
26.05.2022
Erdoğan, TÜRGEV, Ensar ve TURKEN Vakfı Hakkında Suç Duyurusu! için yorumlar kapalı
11
Habertürk’te yayınlanan Enine Boyuna programında, “Bu ülkede Kemalistler Müslümanlara zulüm etmiştir” sözlerini sarf ederek büyük tepki çeken Selman Öğüt’ün 2018’de katıldığı bir programda, “Allahu Ekber”in anlamını bilmediği ortaya çıktı.
04.01.2020
KEMALİSTLERİ HEDEF ALAN SELMAN ÖĞÜT ‘ALLAHU EKBER’İN ANLAMINI BİLMİYORMUŞ için yorumlar kapalı
9
Bilal Erdoğan'ın yönetiminde yer aldığı TÜRGEV ile ENSAR Vakfı’nın ortaklaşa ABD’de kurduğu TÜRKEN Vakfı’na yapılan bağışın miktarı ortaya çıktı. ABD Hazine Bakanlığı Vergi Dairesi tarafından verilen belgede Bilal Erdoğan'ın imzası var.
29.08.2019
İŞTE TÜRGEV VE ENSAR’IN ABD’DEKİ ORTAK VAKFINA YAPILAN BAĞIŞ MİKTARI için yorumlar kapalı
7
İstanbul, Ankara ve İzmir gibi dev büyükşehir belediyelerini yönetenler, dev bir ekonomik gücü de kontrol etmiş oluyor. Uzmanlara göre, seçim itirazlarını sürdüren AKP ekonomik çıkarlarını kaybetmemek için uğraşıyor.
06.04.2019
AKP İÇİN BÜYÜKŞEHİRLERİ KAYBETMENİN BEDELİ NE? için yorumlar kapalı
0
ABD’deki Muhammet Ali’nin çiftliği kamu yararına olduğu için vergi vermeyen TÜRGEV’in. Erdoğan’ın kızı Esra Albayrak’ın yönetiminde olduğu TÜRGEV ile Ensar Vakfı’nın ortak kuruluşu Turken Vakfı, yaklaşık 3 milyon dolara arazi aldı.
19.02.2019
TURGEV VE TURKEN, MUHAMMED ALİ’NİN ÇİFTLİĞİNİ SATIN ALDI için yorumlar kapalı
8
"Cinsel şiddetin önlenmesi yerine bunu örtbas etmeye yönelindiğini görebiliyorsunuz"
17.09.2018
ENSAR VAKFI’NDAKİ İSTİSMAR SONRASI, MİLLETVEKİLLERİ ÖNERİ REDDEDİLDİ DİYE BAKANI TEBRİK ETTİLER için yorumlar kapalı
0