eleştiri:

İktidara yakın gazetecilerden olan Yeniakit yazarı Abdurrahman Dilipak, son günlerde iktidara yaptığı eleştirilerle gündem olmaya devam ediyor. Dilipak, yazdığı son köşe yazısında, "Kim hangi yoldan o makama gelmişse, din, mezhep, ideolojisi, önce değerleri yemeye başlıyor" dedi.
01.06.2021
Dilipak İktidara Zehir Zemberek Sözler: Doymak Bilmiyorlar, Ye Kürküm Ye için yorumlar kapalı
2
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti olarak erken seçim çağrısı yapmayacaklarını belirterek, “Böyle bir ortamda seçime gitmeyi doğru bulmuyoruz” dedi. Kılıçdaroğlu, iktidara zaman tanınması gerektiğini ifade etti.
29.07.2019
KILIÇDAROĞLU’NDAN ‘ERKEN SEÇİM’ AÇIKLAMASI! ‘İKTİDARA ZAMAN TANIMAK LAZIM’ için yorumlar kapalı
2
Kapalı grup toplantısında askerlik yasası önerisini tartışan AK Parti’de bazı milletvekillerinin tasarıyı eleştiri yağmuruna tuttuğu, ordunun küçülmesi endişesinin öne çıktığı ileri sürüldü.
12.06.2019
AKP’DE BAZI VEKİLLER YENİ ASKERLİK SİSTEMİNE ENDİŞE İLE BAKMAKTA için yorumlar kapalı
0
Eski AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, "Ey bir yerlere selam göndermek gayretine giren ezik ‘İslamcı’ kardeşim! Erdoğan’la veya AK Parti’nin icraatlarıyla bir sorunun varsa, eleştiri hakkını doğru niyetle ve doğru bir zeminde kullan" dedi.
11.05.2019
MEHMET METİNER’DEN ‘EZİK İSLAMCI KARDEŞİM’ TEPKİSİ! için yorumlar kapalı
2
Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, iktidar partisine yönelik eleştirilerinde "Şu kaygı giderek yaygınlaşıyor: ‘Paralel devlet’ten kaçarken, paralel ‘paralel parti’ çıktı ortaya. Hani şu AK Parti içindeki AKP’liler. Onlar da İslami değerleri öne çıkartanlardan şikâyetçi" dedi.
27.04.2019
‘PARALEL PARTİ’ KAYGISINDAN BAHSETTİ için yorumlar kapalı
3
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı toplumla kopuş yaşamakla itham etti, AK Parti'ye önerilerde bulundu: "Partimiz ve ülkemiz, hırslarına esir düşmüş dar ve çıkarcı bir çevrenin ikbal kaygılarına terk edilemez. Partimizin kurumsal yapısı güçlendirilmeli, teşkilatlarımız asli niteliğine ve işlevine kavuşturulmalı ve milletimizle olan bağımız tevazu temelinde yeniden inşa...
22.04.2019
DAVUTOĞLU’NDAN AKP’YE ÖNERİLER için yorumlar kapalı
1
Mevlüt Tezel, Güldür Güldür Show'da yapılan medya eleştirisine tepki gösterdi. Tezel, programda tek taraflı mizah yapıldığı görüşünü dile getirdi.
26.03.2019
YAZAR TEZEL’DEN GÜLDÜR GÜLDÜR’E TEPKİ için yorumlar kapalı
11
Eski CHP Manisa Milletvekili Şahin Mengü, "Ecevit'in sloganlarıyla yüzde 42 oy bir defa aldık. Bir daha böyle bir oy almadık. Devamlı geriye doğru gittik. Kanaat önderlerini yitirdikten sonra CHP'deki geriye gidiş ve çürümede hızlandı" dedi.
11.03.2019
‘CHP’DE ÇÜRÜME HIZLANDI’ için yorumlar kapalı
5
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Nihat Hatipoğlu, kendisine yönelik eleştirilere Twitter'dan yanıt verdi: "Yıllardır aleyhime yazanlar, saldıranlar, hakaret edenler, iftira atıp yalan haberleri yayanlar. Hepinizle mahşerde karşılaşacağım."
25.01.2019
ELEŞTİRENLERE ‘HEPİNİZLE MAHŞERDE KARŞILAŞACAĞIM’ DEDİ için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanına hakaret suçlamasıyla ifadesi alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan tiyatro oyuncusu Müjdat Gezen, katıldığı bir programda "Cumhurbaşkanına hakaret etmediğini, eleştiri yaptığını belirtti. Gezen, "Yarın dilimi kesseler, işaret dili öğrenirim yine gereken eleştiriyi yaparım" diye konuştu.
26.12.2018
MÜJDAT GEZEN GERİ ADIM ATMIYOR için yorumlar kapalı
0
TESK Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dolardaki dalgalanmalara yönelik olarak yeni adımlar atılacağını açıkladı. Erdoğan, Merkez Bankası'na da eleştirilerde bulundu.
13.09.2018
KENDİSİNDE SUÇ YOKMUŞ GİBİ MERKEZ BANKASINI ELEŞTİRİYOR için yorumlar kapalı
0
ABD’deki Illinois Üniversitesi'nde konuşma yapan ABD eski başkanı Barack Obama, uzun zamandır devam ettiği politik suskunluğunu bozarak, ABD Başkanı Trump'ı ağır sözlerle eleştirdi!
08.09.2018
OBAMA’DAN TRUMP AÇIKLAMASI! için yorumlar kapalı
0