Ege Üniversitesi

İzmir Ege Üniversitesi’nde iki ayrı bölümde çalışmalarını yapan A.S. ve L.F.S adlı profesörlerin kapısına asılan idam ipi ile ilgili, üniversite rektörü ve profesörler ilçe emniyetinde ifade verdi.
14.02.2021
Ege Üniversitesi’nde Profesörlerin Kapısına İdam İpi Asıldı! için yorumlar kapalı
8
Ege Üniversitesi’ndeki taciz iddialarıyla ilgili okul bünyesinde kurulan komisyonların hazırladığı raporlar ortaya çıktı. Kız öğrencilerin her şeyi tek tek anlattığı olayla ilgili raporlarda ismi taciz iddialarına karışan Prof. Dr. Z.E.B. ile ilgili ‘Taciz değil iltifat, makul hareket, herkesin önünde yapmış’ ifadelerin yer alıyor.
21.12.2020
EGE ÜNİVERSİTESİ’NDEKİ TACİZ İDDİALARINA KOMİSYONDAN SKANDAL RAPOR için yorumlar kapalı
0
Türkiye’nin en büyük sağlık kuruluşlarından biri olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde poliklinik hizmetleri yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri çerçevesinde durduruldu.
19.11.2020
EGE ÜNİVERSİTESİ’NDE TÜM POLİKLİNİK HİZMETLERİ DURDURULDU için yorumlar kapalı
0
Sayıştay denetimi, Ege Üniversitesi'ndeki birçok usulsüzlüğü ortaya çıkardı. Sayıştay'ın raporunda, Ege Üniversitesi Hastanesi'nin 3 yılda zarar ettiği ve hastanenin satın aldığı ilaç ve tıbbi malzemelerin ödemesini zamanında yapamadığı tespit edildi.
08.10.2020
SAYIŞTAY, EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDEKİ USULSÜZLÜKLERİ ORTAYA ÇIKARDI için yorumlar kapalı
2
Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 10 öğrenci okuldaki bir klinikte görev yapan Prof. Dr. Z.E.B.’yi sözlü ve fiili taciz suçlamasıyla şikâyet etti.
28.09.2020
EGE ÜNİVERSİTESİ’NDE SKANDAL ‘TACİZ’ SUÇLAMASI için yorumlar kapalı
15
Ege Üniversitesi Felsefe Bölümü Kurucusu Prof. Dr. Ahmet Arslan, "Türkiye’de insanlar Diyanet sayesinde deist oldu. Biraz daha gayret ederlerse ateist olacaklar" dedi.
21.11.2019
PROF. DR. ARSLAN: İNSANLAR DİYANET SAYESİNDE DEİST OLDU. BİRAZ DAHA GAYRET EDERLERSE… için yorumlar kapalı
14
İzmir'de, Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nin yaptığı ihaleyi kazanan firmanın yetkilisinden, 'yaklaşık maliyeti' fazla yazıp, yapılmamış işlemleri yapılmış gibi göstereceğini söyleyerek 300 bin TL rüşvet istediği öne sürülen öğretim görevlisi Muhammet Zeyni A., tutuklandı.
29.06.2019
EGE ÜNİVERSİTESİ’NDE SKANDAL! ‘RÜŞVET İSTEYEN ÖĞRETİM GÖREVLİSİ TUTUKLANDI’ için yorumlar kapalı
18
Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü’nde öğrencilerin kaldığı odalara yüzde 28 zam yapılacağı açıklandı. Öğrenciler karara tepki gösterdi
31.03.2019
ÖĞRENCİ KÖYÜ’NDE ODA ÜCRETLERİNE ZAM için yorumlar kapalı
68
Doktor ile saldırganın arasına girmek isteyen bir kişinin de kafatasında zedelenme meydana geldi
31.03.2019
İZMİR’DE HASTAYI MUAYENE ETMEDEN İLAÇ YAZMAYAN DOKTORUN, BURNUNU KIRDI! için yorumlar kapalı
0
Ege Üniversitesi’nde PKK tarafından şehit edilen Fırat Çakıroğlu olayında skandal bir gelişme yaşandı. Çakıroğlu’na saldıran PKK’lılardan birinin üniversitede hala öğrenci olduğu ortaya çıktı. Çakıroğlu’nun annesi yaşananlara isyan etti.
13.01.2019
ÇAKIROĞLU’NUN KATİLLERİ EGE ÜNİVERSİTESİ’NDEN ATILMAMIŞ için yorumlar kapalı
24
Ege Üniversitesi koruluğuna ‘Millet Bahçesi’ yapılıyor.
08.01.2019
ERDOĞAN TALİMAT VERDİ: KORULUK ALAN MİLLET BAHÇESİ OLACAK için yorumlar kapalı
0
Sayıştayın raporuna göre İzmir Ege Üniversitesi'nde bir takım yolsuzluklar ortaya çıktı. Raporda, alınmayan teçhizatın alınmış gibi gösterildiği ve bedelinin ödendiği belirtildi. Tarihi eserlerde, başlanılan projelerin bitirilmemesi gibi pekçok yolsuzluklar belirlendi.
12.11.2018
EGE ÜNİVERSİTESİ’NDE YOLSUZLUK! için yorumlar kapalı
0