Ege Bölgesi

Ege bölgesinin en önemli tarımsal su kaynağı olan Büyük Menderes Havzası Milli Parkı'nın son noktası olan tahliye kanalında toplu balık ölümleri gerçekleşti. Yaşanan olay sonrası uzmanlardan kritik bir uyarı geldi.
14.09.2023
Büyük Menderes Alarm Veriyor! Toplu Balık Ölümleri Gerçekleşti için yorumlar kapalı
23
Yunanistan'dan Ege'de tansiyonu yükseltecek bir adım daha geldi. Başbakan Miçotakis,, İstanköy, İstanbulya ve Keçi Adası'na gitti. "Gayriaskeri" statüdeki adalarda askerleri denetledi.
04.06.2022
Yunanistan Başbakanı’ndan Yeni Provokasyon: Gayriaskeri Statüdeki Adaları Ziyaret Etti için yorumlar kapalı
18
Ege Bölgesi'nde bir grup tebliğci, kapı kapı dolaşarak ulusal bayramı kutlayanları ''kafir'' olarak nitelendirdi, şeriat çağrısı yaptı. Tebliğci grubun, vatandaşlara Atatürk ve laiklik karşıtı bildiri dağıttığı görüldü. Durum, vatandaşlar tarafından da tepkiyle karşılandı.
29.04.2022
Gericilik Tırmanıyor: Kapı Kapı Dolaşıyorlar, Atatürk ve Laiklik Karşıtı Bildiri Dağıtıyorlar için yorumlar kapalı
22
Mevsim normallerinin üzerinde aşırı sıcakların yaşandığı Ege Bölgesi’nde hava sıcaklığının 4 ile 8 derece arasında artış göstereceği bildirildi.
01.08.2021
Meteoroloji’den Kritik Uyarı: Hava Sıcaklıkları 4 İle 8 Derece Daha Artacak için yorumlar kapalı
2
Haziran ayına girmemize günler kala Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen havaların ısınacağını bekleyenlere üzücü bir haber verdi.
31.05.2021
Yeni haftada, Ülke Genelinde Sıcaklık 6-7 Derece Düşecek için yorumlar kapalı
0
Ege Bölgesi’nin en önemli su kaynaklarından ve yüzlerce kuş türüne ev sahipliği yapan Marmara Gölü, vahşi sulama ve sorumsuzluk nedeniyle kurumaya yüz tutarken, gölün kuruyan alanlarının yakılarak usulsüz olarak onlarca kişiye DSİ’den habersiz kiralandığı ortaya çıktı.
12.05.2021
Marmara Gölü’nün Kuruyan kısımlarının DSİ’den habersiz Olarak onlarca Kişiye Kiralandığı Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
3
Fransız haber ajansı AFP, Yunanistan donanmasından bir kaynağa dayandırdığı haberinde, ordunun Güney ve Güney Doğu Ege bölgelerine savaş gemilerini gönderdiğini yazdı.
22.07.2020
AFP: ‘YUNANİSTAN, EGE’YE YÜKSEK DONANIMLI SAVAŞ GEMİLERİNİ GÖNDERDİ’ için yorumlar kapalı
0
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ege bölgesi için kuvvetli fırtına uyarısında bulundu. Fırtınanın salı gününe kadar etkili olması bekleniyor.
28.12.2019
METEOROLOJİ’DEN EGE BÖLGESİ’NE FIRTINA UYARISI için yorumlar kapalı
2
Meteoroloji, hava sıcaklıklarının düşmeye başladığı Ege Bölgesi'nde yağış uyarısında bulundu.
23.09.2019
METEOROLOJİ’DEN YAĞIŞ UYARISI GELDİ için yorumlar kapalı
0
DİSK/ İletişim-İş Sendikası, Türk Telekom’un taşeron şirketi Arda-Cemta’nın İzmir’deki santrallerde çalışan 55 işçiyi işten attığını duyurdu
03.01.2019
TÜRK TELEKOM 55 KİŞİYİ İŞTEN ÇIKARDI için yorumlar kapalı
8