doğa koleji

İstanbul Teknik Üniversitesi ETA Vakfı bünyesinde eğitim hayatını sürdüren Doğa Koleji, İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni de bünyesinde barındıran Can Eğitim Grubu’na satıldı.
08.02.2022
Doğa Koleji, Can Eğitim Grubu’na Satıldı için yorumlar kapalı
23
Doğa Koleji’nin İTÜ Vakfı’na devredilmesiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına kolejin devri dün gerçekleşti, bugün de tescillendi.
16.01.2020
DOĞA KOLEJİ’NDE YAŞANAN KRİZİN ARDINDAN İTÜ’YE DEVRİ TESCİLLENDİ için yorumlar kapalı
0
Sözcü yazarı Serpil Yılmaz, İstanbul Teknik Üniversitesi'nin Doğa Koleji'ni satın almaktan vazgeçtiği iddiasını okurlarına aktardı: "Yapılan kapsamlı çalışmalar sonucunda bu sorunu çözmek için 400 milyon dolar gerektiği ve bu kredinin geri dönmesinin olanaksızlığı dolayısıyla İTÜ'nün teklifi reddettiği ileri sürülüyor."
16.01.2020
FLAŞ İDDİA: ‘İTÜ, DOĞA KOLEJİ’Nİ ALMAKTAN VAZGEÇTİ’ için yorumlar kapalı
0
Doğa Koleji'nin İTÜ Vakfı'na satışı için devlet tarafından 800 milyon TL kredi desteği sağlanacak. Doğa'nın patronu Vedat Saçaklıoğlu'nun ortağı olduğu Koru AVM, 250 milyon liraya Varlık Fonu'na geçecek.
01.01.2020
DOĞA’NIN PATRONUNU DA KURTARDIK için yorumlar kapalı
0
Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz eğitim sektörünü de etkiliyor. Doğa Koleji'nde yaşanan sıkıntıların ortaya çıkması sonrası Özgür Boza Okulları da battığını duyurdu.
08.12.2019
ÖZGÜR BOZA OKULLARI BATTI: EĞİTİME SON VERDİLER için yorumlar kapalı
41