deniz

İstanbul Silivri'de deniz çekildi. Çekilme yaklaşık 200 metreyi buldu. Çekilmenin etkisiyle kayalıklar da ortaya çıktı.
18.03.2022
İstanbul’da Korkutan Görüntü: Deniz 200 Metreye Yakın Çekildi için yorumlar kapalı
24
Türkiye ile eş zamanlı olarak yoğun kar yağışı ve soğuk hava dalgası altına giren Yunanistan'ın batısındaki Epir bölgesinde tarihinde ilk kez deniz dondu.
28.01.2022
Yunanistan’da Kar Yağışı Sonrası Deniz Dondu için yorumlar kapalı
26
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Twitter hesabından zararına dolar satışıyla ilgili çarpıcı paylaşımlarda bulundu. Yavuzyılmaz, "3,65 liradan zararına dolar satanlar kimler, hangi kurumlar?" diye sordu.
23.12.2021
Yavuzyılmaz: ‘Pazartesi Sabahı 3,65 TL’den Zararına Kimler Dolar Sattı?’ için yorumlar kapalı
3
İzmir'de, bir süredir kendisinden haber alınamayan emekli albay Doğan Perk'in (87), denizde cansız bedeni bulundu. Doğan'ın vücudunda darp izine rastlanılmazken evinde intihar edeceğine dair not bıraktığı iddia edildi.
13.12.2021
Kendisinden Haber Alınamayan Emekli Albay Denizde Ölü Bulundu için yorumlar kapalı
0
İran Silahlı Kuvvetleri'nin, Basra Körfezi'nin Mekran sahillerinde hava, deniz ve kara kuvvetlerinin katılımı ile gerçekleştirdiği Zülfikar 1400 askeri tatbikatı bugün sona erdi.
09.11.2021
İran’ın Basra Körfezi’ndeki Dev Askeri Tatbikatı Sona Erdi için yorumlar kapalı
8
CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, TCDD’de yolsuzluk yapıldığına dair belgeler paylaştı.
03.11.2021
CHP’li Vekil Yavuzyılmaz Açıkladı: TCDD’de 200 Milyon Dolarlık Yolsuzluk Tespit Edildi için yorumlar kapalı
7
Boğaziçi Üniversitesi İklim Politikaları Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kurnaz, BM iklim raporuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Küresel ısınmayla sadece Avrupa'nın değil, dünyanın da haritasının değişeceğini söyleyen Prof. Dr. Kurnaz, "İstanbul 3 tane adaya bölünecek. Bu durum yakın bir zamanda olmayacak ama biz böyle devam edersek eninde sonunda karşımıza çıkacak." dedi.
13.08.2021
Prof. Dr. Kurnaz’dan Korkutan Açıklama: “Dünyanın Haritası Değişecek; İstanbul 3 Adaya Bölünecek”  için yorumlar kapalı
6
Şiddetli rüzgarın etkili olduğu ve yüksek dalgaların görüldüğü Şile ve Beykoz'da denize girmek yasaklandı. İşte iki ilçenin kaymakamlığından yapılan açıklama...
07.08.2021
Şile ve Beykoz’da Denize Girmek Yasaklandı için yorumlar kapalı
1
Art arda gelen boğulma haberleri ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 5 ilde denize girmek yasaklandı. Bazı vatandaşların ise yetkililerin tüm uyarılarına rağmen denize girmeye devam ettiği görüldü.
23.07.2021
5 İlde Denize Girmek Yasaklandı için yorumlar kapalı
0
Silivri sahiline onlarca ölü yengeç vurdu. Silivri sakinleri daha önce böyle bir durum yaşanmadığını belirterek ölümlerin müsilaj kaynaklı olabileceğini belirtti.
19.06.2021
Silivri’de Korkutan Görüntü: Kıyıya Onlarca Ölü Yengeç Vurdu için yorumlar kapalı
3
Hatay'ın İskenderun sahilinde, deniz suyunda beyaz köpükler gören vatandaşlar, Akdeniz'de de müsilaj yayıldığını düşünerek ihbarda bulundu. Deniz suyundan örnekler alan Prof. Dr. Cemal Turan, köpüğün ilk belirlemelere göre müsilaj olmadığını ancak kesin sonucun laboratuvar testinden sonra çıkacağını bildirdi.
14.06.2021
Akdeniz’de Müsilaj Alarmı: Deniz Suyundan Örnekler Alındı için yorumlar kapalı
0
Çin'e ait iki sahil güvenlik gemisi, Doğu Çin Denizi'ndeki tartışmalı Senkaku Adaları etrafında Japonya kara sularına girdi.
29.03.2021
Gerilim Tırmanıyor: Çin Gemileri, Japon Kara Sularına Girdi için yorumlar kapalı
13