demirören grubu

Demirören Grubu’nun kredi borçlarına karşılık Ziraat Bankası’na geçen Kemer Country’nin golf sahalarına Emlak Konut GYO’nun inşa edeceği proje için başlatılan Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) sürecinde karar çıktı. Golf sahalarına yapılacak 91 adet villa 33 konut bloğunda yer alacak 650 bağımsız bölümden oluşan "Emlak Konut Göktürk Toplu Konut" projesi için "ÇED...
26.10.2022
Demirören’in Golf Sahasına Villa Onayı Çıktı için yorumlar kapalı
8
Ziraat Bankası tarafından Demirören Grubu‘na verilen bir kredinin teminatı olarak alınan arazinin imar durumuna ilişkin iddiaların araştırılması için TBMM’de önerge sunuldu. Öneri, AKP ve MHP’li milletvekillerinin oylarıyla reddedildi.
21.10.2022
Demirören ve Ziraat Bankası Önergesine AKP ve MHP’den Ret için yorumlar kapalı
10
Demirören Grubu’nun kredi borçlarına karşılık Ziraat Bankası’na geçen Kemer Country için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yeni bir imar planı hazırladı. Ziraat Bankası’nın 300 dönümlük golf sahası için İBB’nin vermediği imarı, bakanlık verdi. Emlak Konut GYO'nun proje geliştireceği arazide villa, rezidans ve AVM yer alacak.
20.05.2022
Bakanlık İBB’yi Devreden Çıkardı: Kemer Country de Beton Oluyor için yorumlar kapalı
42
Demirören'in Ziraat Bankası'ndan aldığı kredi Sayıştay raporuna yansıdı. Raporda, Demirörenlerin finansman durumuna ve kredinin bankaya yarattığı riske değinildi.
20.12.2021
Demirören’in Ziraat Bankası’ndan Aldığı Kredilerin Sonuçları Açıklandı! için yorumlar kapalı
2
Azerbaycan hükümeti, devlete ait piyango şirketinin yönetimini Demirören Grubu’na devretme kararı aldı.
17.01.2021
Azerbaycan Milli Piyangosu da Demirören’e Devrediliyor! için yorumlar kapalı
2
Şans oyunları oynatma yetkisini Demirören Grubu’na bırakan ve oyunları denetlemekle sorunlu Milli Piyango İdaresi’ni inceleyen Sayıştay, kurumun 8 yıl boyunca canlı yayımlaması gereken şans oyunlarını yayımlamadığını, herhangi bir karar almak için ‘toplantı’ yeter sayısının bile bulunmadığını tespit etti.
02.01.2021
MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİNDEKİ USULSÜZLÜK SAYIŞTAY RAPORUNDA! için yorumlar kapalı
0
Özelleştirme ile Demirören Grubu'na geçen Sayısal Loto’da bir kolonun fiyatı 1.5 TL’den 3 TL’ye çıkarak yüzde 100 oranında zamlandı.
02.08.2020
DEMİRÖREN’E SATILAN SAYISAL LOTO’DA KOLON FİYATLARINA ZAM YAĞMURU için yorumlar kapalı
5
Demirören Medya grubunun sahibi olduğu 5 gazeteden biri olan Vatan Gazetesi için kapatma kararı alındı. Vatan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Yuvacan çalışanlara 'Bugün son baskıyı yapıyoruz' dedi.
31.10.2018
VATAN GAZETESİ KAPANIYOR! için yorumlar kapalı
2