Cumhuriyetçi Parti

Cumhuriyetçi Senatörlerden McSally, ‘Çin’in gerçekleri örtbas etmesindeki rolünden ötürü DSÖ Başkanı’nın istifa etmesi gerektiğini’ savundu. McSally, “Asla bir komüniste güvenmem” derken, Senatör Graham de Çin’e çok büyük bedel ödetilmesini talep etti.
08.04.2020
ABD’Lİ SENATÖRDEN DSÖ BAŞKANI’NA İSTİFA ETMELİ için yorumlar kapalı
0
Trump yönetiminin Türkiye'ye yaptırım kararını 'hafif' bulan Kongre üyelerinden yeni hamleler geliyor. Cumhuriyetçi vekil Liz Cheney, Temsilciler Meclisi'nin Cumhuriyetçi Partili üyelerinin, Türkiye'ye yaptırım tasarısını bugün sunacağını duyurdu.
16.10.2019
CUMHURİYETÇİ VEKİLLER, TÜRKİYE’YE YAPTIRIM TASARISINI BUGÜN SUNACAK için yorumlar kapalı
1
Cumhuriyetçi Parti'nin önde gelen senatörü, Suriye’ye girerse Türkiye'ye karşı Kongre’den yaptırım kararı geçireceklerini ve NATO üyeliğinin askıya alınması çağrısı yapacaklarını söyledi.
08.10.2019
SENATÖR GRAHAM: TÜRKİYE, SURİYE’YE GİRERSE… için yorumlar kapalı
0
ABD'nin Teksas eyaletinde Cumhuriyetçi Parti'nin kontrolündeki Kongre'nin çıkardığı bir yasa uyarınca eyalet çalışanlarından İsrail'i boykot etmeyeceği garantisi talep eden sözleşmeyi imzalamayan bir terapist, okuldaki işinden atıldı. Yasaya karşı federal mahkemede dava açan Bahia Amawi, ifade özgürlüğünün ihlal edildiğine dikkat çekti.
19.12.2018
İSRAİL LEHİNE İMZA ATMADIĞI İÇİN İŞTEN KOVULDU! için yorumlar kapalı
0