çukurambar

Ankara'nın Çukurambar semtinde eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, motosikletli bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.
30.12.2022
Eski Ülkü Ocakları Başkanı Silahlı Saldırıda Öldürüldü için yorumlar kapalı
114
Et ve Süt Kurumu, Ankara’nın Çukurambar semtinde bulunan 15 katlı binasına, ayda 293 bin lira kira ödüyor. 10 yıldır aynı binada kiracı olan olan ESK, bu süre içinde milyonlarca lira ödedi.
21.11.2020
ET VE SÜT KURUMU’NDAN MİLYONLARCA LİRA KİRA BEDELİ için yorumlar kapalı
1
Ankara Çukurambar'da bir binanın çatı katında yangın çıktı. Bina boşaltılırken yaklaşık yarım saat süren çalışma sonrası yangın, yandaki binalara sıçramadan söndürüldü. Mahalle sakinleri de yangını panik içerisinde izledi
31.08.2018
ANKARA’DA YANGIN: BİNA BOŞALTILDI için yorumlar kapalı
50
BAŞKENTTE Çukurambar semtindeki Anadolu İhtisas Vergi Dairesi Başkanlığı’ndaki patlamanın bombalı saldırı sonucu meydana geldiği belirlendi.
03.02.2018
Bombaymış… Siyanürle intihar mı etti? için yorumlar kapalı
13
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, CNNTürk kanalında Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı: Ülkemizde kuraklık ciddi manada sıkıntılı bir durumda.
15.01.2018
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna: Çukurambar’daki binalar öldü ölecek, Allah rahmet etsin için yorumlar kapalı
0
Ankara Çukurambar’da bir nargile kafe silahlı kişilerce tarandı. Ölü ve yaralılar var. Taranan kafenin Alibaba restorant olduğu söyleniyor. Çukurambar alibaba nargile silahla tarandi. Olay yerinden ilk görüntüler: Olay, saat 23:00 sıralarında Çankaya’nın Çukurambar Mahallesi’nde yaşandı. Cadde üzerinde bulunan bir kafeye, iki otomobil ile gelen kimliği belirsiz kişiler tarafından silahla ateş açıldı. Açılan...
03.08.2017
SİLAHLI KİŞİLER ANKARA’DA BİR KAFEYİ TARADI için yorumlar kapalı
19