Ceylanpınar

Suriye tarafında terör örgütlerince işgal edilen bölgelerden atılan 2 havan mermisi Ceylanpınar ilçe merkezine düştü. Kamışlı'dan YPG/PKK'lı teröristlerce atılan 6 roket de Nusaybin ilçe merkezindeki bazı noktalara isabet etti.
09.10.2019
CEYLANPINAR VE NUSAYBİN’E HAVAN MERMİSİ DÜŞTÜ için yorumlar kapalı
3
Türkiye'nin güvenli bölge oluşturmak amacıyla Fırat'ın doğusuna yönelik düzenleyeceği harekat için son hazırlıklar yapılıyor. Sınır bölgesine komando tugaylarından beş bin kişilik birlik gönderildi. Akçakale ve Ceylanpınar'ın harekatın iki ana merkezi olması bekleniyor.
09.10.2019
5 BİN KOMANDO SURİYE SINIRINDA için yorumlar kapalı
34
Ceylanpınar Kaymakamlığı, ilçede sınıra yakın mahallelerin boşaltılmasına ilişkin valiliğin kararı olduğu yönünde yapılan haberlerin asılsız olduğunu bildirdi.
08.10.2019
SINIRDAKİ 4 MAHALLENİN BOŞALTILDIĞI İDDİASINA İLİŞKİN AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
0
Ceylanpınar’da 4 mahallenin valilik kararıyla boşaltılacağı bildirildi. Evlere 36 saat süre verildi
07.10.2019
SINIRDAKİ 4 MAHALLE BOŞALTILIYOR… 36 SAAT SÜRE VERİLDİ için yorumlar kapalı
0
İlçeye gelen askeri personel, otobüslerle 1'inci Hudut Bölük Komutanlığına giriş yaptı.
25.09.2019
SURİYE SINIRINA ASKER SEVKİYATI için yorumlar kapalı
2
Milli Savunma Bakanlığı, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan ve Suriye tarafından yapıldığı değerlendirilen roket atışlarına meşru müdafaa kapsamında sınır bölgesindeki ağır silahlarla karşılık verildiğini bildirdi.
23.07.2019
MSB’DEN ROKET ATIŞLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA! ‘KARŞILIK VERİLMİŞTİR’ için yorumlar kapalı
0
Suriye üzerinden gelerek ilk önce Ceylanpınar, Viranşehir ve Siverek ilçelerinde etkili olan yoğun toz bulutu gece geç saatlerde Şanlıurfa'nın merkezine ulaştı. Pencereden dışarı bakan vatandalar son yılların en yoğun toz bulutunu görünce gözlerine inanamadı.
15.10.2018
TOZ BULUTU ŞANLIURFAYI ESİR ALDI için yorumlar kapalı
2