Çankaya

Kamuya ait taşınmazlar özelleştirme yoluyla satılmaya devam ediyor. Çankaya, Çeşme, Seferihisar, Aliağa, Kuşadası, Manavgat ve İstanbul'un da aralarında bulunduğu yerlerde değerli araziler ve yapıların bir kısmı milyarlarca liraya satıldı. Yeni satışlar için bazı arazilerin imar planları değiştirildi.
03.06.2022
AKP İktidarı, Kamuya ait Taşınmazları Özelleştirme Yoluyla Satmaya Devam Ediyor için yorumlar kapalı
28
Başbakanlık lağvedilince Çankaya’daki Başbakanlık konutu boş kaldı. TBMM Başkanı eski Başbakanlık konutuna taşındı. Meclis Başkanlık Konutu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a tahsis edildi. 2014 yılında sıfırdan yaptırılan konut şimdi yeniden tadilata alındı.
20.11.2020
6 YIL ÖNCE 8 MİLYON TL’YE YENİLENEN ÇANKAYA’DAKİ BAŞBAKANLIK KONUTU YENİDEN TADİLATA ALINDI için yorumlar kapalı
29
Kulislerde Yıldırım’ın Cumhurbaşkanı yardımcılığına getirilebileceği konuşuluyor
08.07.2019
BİNALİ YILDIRIM, ÇANKAYA KÖŞKÜ’NDEN TAŞINACAK için yorumlar kapalı
9
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’nun Anıtkabir ziyareti nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunan avukatın adresinden eski AKP İl Başkanı çıktı.
06.04.2019
İMAMOĞLU HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN AVUKATIN ADRESİNDEN ŞOK DETAYLAR için yorumlar kapalı
11
Ankara Çankaya İlçesinde bulunan Mithatpaşa Köprüsü'nde intihar etmek isteyen bir kişi ipin kopmasıyla ölümden döndü.
19.02.2019
ANKARA’DA İNTİHAR GİRİŞİMİ! için yorumlar kapalı
194
Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi H.İ.H. Araştırma Görevlisi Ceren Damar'ı okulda önce bıçakladı, ardından silahla vurarak öldürdü . Hocasını "not tartışması" nedeniyle öldürdüğü belirtilen ve cinayetin ardından otomobille kaçan zanlı, polis tarafından kısa sürede yakalandı.
02.01.2019
HUKUK SON SINIF ÖĞRENCİSİ ASİSTAN ÖĞRETİM GÖREVLİSİNİ ÖLDÜRDÜ için yorumlar kapalı
1
Ankara’da Avusturya Büyükelçiliği önünden geçen bir otomobilden etrafa rastgele ateş açıldı. Polis ekipleri, olaya karışan kişi ya da kişilerin yakalanması için alarm durumuna geçti.
25.11.2018
EKİPLER ALARMA GEÇTİ! için yorumlar kapalı
0
Çankaya'da Pembe Köşk'te sergilenmekte olan 'Cumhuriyet haritası' dikkat çekiyor... Haritada Cumhuriyet'in inşa ettiği tüm fabrikalar, köy enstitüleri, devlet çiftlikleri ve planlanan kentler yer alıyor. 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün kızı Özden Toker, 'Bu harita, tarihi bir hatırlatma. Gönül ister ki bu harita bütün okullarda da dağıtılabilsin' diye konuştu.
29.10.2018
‘CUMHURİYET HARİTASI’ DİKKAT ÇEKİYOR! için yorumlar kapalı
27
Valilik'ten yapılan yazılı açıklamada, bugün Çankaya ilçesinde bir otelde 'Kürdistan Bölgesi Bağımsızlık Referandumu ve Türkiye-Kürdistan Bölgesi İlişkilerinin Geleceği' konulu konferans düzenlenmesinin planlandığı belirtildi.
16.09.2017
Ankara’da ‘IKBY’de bağımsızlık referandumu’ konulu konferansa yasak için yorumlar kapalı
1
Kılıçdaroğlu, Çankaya Belediyesince Birlik Mahallesi'nde yapılan İsmet İnönü Parkı ve Lozan Zafer Anıtı'nın açılış törenine katıldı.
11.09.2017
Kılıçdaroğlu: Biz haklıyız, haklı olduğumuz için kazanacağız için yorumlar kapalı
1