Beyaz Saray

ABD Başkanı Joe Biden'ın köpeği Major, Beyaz Saray'da bir çalışanı ısırdı. Daha önce de bir görevliyi ısıran köpek, olay sonrası Biden çiftinin Wilmington'daki evine gönderilmişti.
31.03.2022
Beyaz Saray’dan Gönderilmişti: Biden’ın Köpeği Bir Kişiyi Daha Isırdı için yorumlar kapalı
14
Beyaz Saray sözcüsü Jen Psaki, Rusya’nın Belarus’taki askeri tatbikatlarını “gerilimi tırmandıran adımlar’’ olarak niteledi. Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi halinde Kuzey Akım 2 boru hattı projesinin faaliyete geçmeyeceğini söyledi.
10.02.2022
Beyaz Saray Sözcüsü Psaki: ‘Rusya’nın Ukrayna’yı İşgal Etmesi Halinde Kuzey Akım 2…’ için yorumlar kapalı
2
Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Rusya'nın Ukrayna'yı işgal etmesi durumu karşısında hazırlıklı olduklarını açıkladı. Psaki, "Rusya'nın her an Ukrayna'ya saldırabileceği bir aşamadayız." ifadelerini kullandı.
18.01.2022
ABD’den Korkutan Karadeniz Açıklaması: Rusya, Ukrayna’ya Her An Saldırabilir için yorumlar kapalı
16
Covid-19'un Omicron varyantı dünyada vaka sayılarının patlama yapmasına neden olurken, ABD'de geçen hafta ölüm oranlarının yüzde 40 artması endişe yarattı. Beyaz Saray Danışmanı Anthony Fauci "Omicron hemen hemen herkese bulaşacak” dedi.
13.01.2022
ABD’li Doktor Fauci’den Korkutan Açıklama: ‘Omicron Herkese Bulaşacak’ için yorumlar kapalı
7
Eski ABD Başkanları Barack Obama ve Donald Trump'ın doktorluğunu yapan Jackson, ABD Başkanı Joe Biden'ın hakkında çarpıcı bir iddiaya imza attı.
26.07.2021
Obama ve Trump’ın Doktorundan Bomba İddia: Zihinsel Sorunları Yüzünden Biden Görevden Alınabilir için yorumlar kapalı
0
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Rusya'nın Ukrayna sınırındaki varlığından endişe duyduklarını belirterek, Kiev hükümetine desteklerini dile getirdi.
06.05.2021
Beyaz Saray Açıkladı: ‘Ukrayna’nın NATO Üyeliğini Destekliyoruz’ için yorumlar kapalı
2
ABD ordusu USS Theodore Roosevelt uçak gemisinin başını çektiği saldırı grubunun hamlesini duyurdu, Çin ise yeryüzünün en tehlikeli boğazına uçak gemisini gönderdiğini açıkladı.
06.04.2021
ABD Uçak Gemisi, Güney Çin Denizi’ne Giriş Yaptı, Çin Tayvan Yakınlarına Uçak Gemisi Gönderdi için yorumlar kapalı
31
ABD tarihinin en ayrıştırıcı ve tartışmalı başkanlarından biri olan Donald Trump bugün son kez Beyaz Saray'dan çıktı... Joe Biden'ın yemin törenine katılmayarak bir "başkan" olarak Beyaz Saray'dan ayrılacak olan Trump böylelikle bir ilke de imza attı.
20.01.2021
Trump, Beyaz Saray’dan Ayrıldı için yorumlar kapalı
1
ABD Başkanı Trump, "ABD, Ay'a bu sefer kalıcı olarak dönmek ve ABD'nin bir sonraki macerası olan Mars'a büyük zıplayış için hazırlık yapmak üzere özel sektör ve uluslararası ortaklarla çalışıyor" dedi.
14.12.2020
ABD’NİN MARS PLANINI TRUMP AÇIKLADI! AY’DA KALICI ÜS KURMAYI PLANLIYOR için yorumlar kapalı
0
Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'ın yeni tip koronavirüs testinin negatif çıktığını açıkladı. Trump, kaldırıldığı Walter Reed Askeri Hastanesi'nde 3 gece kaldıktan sonra pazartesi taburcu edilmişti.
13.10.2020
TRUMP’A YAPILAN TESTİN SONUCU BELLİ OLDU için yorumlar kapalı
0
ABD Başkanı Donald Trump Koronavirüs'e yakalandığını duyurmasının ardından, Beyaz Saray Basın Sözcüsü Kayleigh McEnany, Covid-19 test sonucu pozitif çıktığını açıkladı
05.10.2020
BEYAZ SARAY BASIN SÖZCÜSÜ KORONAYA YAKALANDI için yorumlar kapalı
2
ABD Başkanı Donald Trump adına Beyaz Saray’a içinde zehirli madde bulunan bir paket gönderildi.
20.09.2020
BEYAZ SARAY’DA ALARM! TRUMP’A ZEHİRLİ MADDE İÇEREN PAKET GÖNDERDİLER için yorumlar kapalı
0