bedel

CHP'li Ahmet Akın, Çanakkale Köprüsü'nden geçecek 16 milyon 425 bin aracın garanti bedelinin kamuya vereceği yüklün 150 bin avroyu bulacağını ifade etti.
23.09.2021
Çanakkale Köprüsü’nün Geçiş Garanti Bedeli Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
0
Cumhuriyetçi Senatörlerden McSally, ‘Çin’in gerçekleri örtbas etmesindeki rolünden ötürü DSÖ Başkanı’nın istifa etmesi gerektiğini’ savundu. McSally, “Asla bir komüniste güvenmem” derken, Senatör Graham de Çin’e çok büyük bedel ödetilmesini talep etti.
08.04.2020
ABD’Lİ SENATÖRDEN DSÖ BAŞKANI’NA İSTİFA ETMELİ için yorumlar kapalı
0
Eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve eski Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni parti kurma çalışmalarıyla ilgili olarak kullandığı "Bu tür ihanetlerin içerisinde olanlar bu işin bedelini de ağır öderler" ifadesini değerlendirdi. Özdağ, "AK Parti dini bir kurum değildir ki oradan ayrılan hain olsun" dedi.
30.07.2019
ESKİ AKP’Lİ ÖZDAĞ’DAN ‘AK PARTİ’ ÇIKIŞI! ‘DİNİ BİR KURUM DEĞİLDİR Kİ ORADAN AYRILAN HAİN OLSUN’ için yorumlar kapalı
2
Doğal gaz dağıtım şirketleri tarafından abonelerden talep edilen, abone bağlantı bedeli kapsamındaki sayaç bağlantı malzemeleri ve sayaç montaj bedelleri bu kapsamdan çıkarıldı.
13.10.2018
EPDK’DAN DEĞİŞİKLİK! için yorumlar kapalı
1
Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Süper Kupa final maçı organizasyonunun kendilerinin hiçbir dahili olmadan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapıldığını hatırlatarak, "TFF içinde organizasyonda görevli olanlar görevlerini yapmadıkları için gereken bedeli ödemelidirler" dedi.
11.08.2017
Konyaspor: "TFF’deki beceriksizler bedel ödemelidir" için yorumlar kapalı
0
Kızılay, Kurban Bayramında ihtiyaç sahiplerine ulaşmak amacıyla düzenlenen vekaletle kurban bağışı kampanyasının oluşturulan fiyatlarını açıkladı. Buna göre,yurt içinde kurban bağışı bedeli 735 lira, yurt dışında ise 500 lira olarak belirlendi.
02.08.2017
Kızılay’ın vekaletle kurban bağışı bedelleri açıklandı| Kızılay kurban bağış bedeli ne kadar kaç para? için yorumlar kapalı
2