başhekim

Antalya Kumluca Devlet Hastanesi görevli iki hemşireye servislerinden ayrıldıkları gerekçesiyle 500 kere 'Ben salağım görev yerimi terk ettim' diye yazdıran Başhekim Ayşegül Alkan açığa alındı.
17.12.2020
HEMŞİRELERE ‘BEN SALAĞIM’ YAZDIRAN BAŞHEKİM GÖREVDEN ALINDI için yorumlar kapalı
0
Covid-19 tedavisi gören eski başhekim Erçin Özüntürk'ün hayatını kaybetti.
12.12.2020
BİR DOKTOR DAHA KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ için yorumlar kapalı
2
Kırklaeli’nde özel bir hastanenin başhekimi, aynı hastanedeki meslektaşı kadın doktoru ilaç ve alkolle bayıltarak defalarca cinsel istismarda bulundu. Kadın doktorun şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında başhekim, savcılık kararıyla tutuklandı.
24.06.2020
BAŞHEKİMDEN KADIN DOKTORA DEFALARCA CİNSEL İSTİSMAR! için yorumlar kapalı
14
Rusya'da koronavirüs hastaları için oluşturulan özel karantina hastanesi Kommunarka'nın Başhekimi Denis Protsenko'nun koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktı.
31.03.2020
RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTİN İLE GÖRÜŞEN BAŞHEKİM KORONAVİRÜSE YAKALANDI için yorumlar kapalı
0
Hastane morgunun hurdacılara satılması iddiasıyla gündeme gelen İznik Devlet Hastanesi'nin Müdürü Ömer Yalavuz, "Hurda morg ve diğer hurdalar için Tespit ve Bertaraf Komisyonu kuruldu. Satış için başhekimlik makamımın oluru var. Kumpas kurdular" dedi.
31.05.2019
HASTANE MÜDÜRÜ İDDİALARA YANIT VERDİ için yorumlar kapalı
12
Bir programda canlı yayına çıkan AK Partili başkanın sözleri gündeme damga vurdu. AK Parti Ordu Milletvekili ve Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Şenel Yediyıldız, TRT’de katıldığı bir programda başhekimler için 'bir takım aklı evveller' ve 'bunlar sopalık' ifadelerini kullandı.
17.11.2018
AKP’Lİ İSİMDEN BAŞHEKİMLERE FLAŞ SÖZLER! için yorumlar kapalı
0