Aytuğ Atıcı

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı dün incelemelerde bulunmak üzere camiye gitti ve sınıf olarak kullanılan odaya girmek istedi.
02.11.2017
Camide MEB’e bağlı anaokulu açıldı için yorumlar kapalı
5
CHP Milletvekili Aytuğ Atıcı şunları söyledi: "Eğer hakikaten yiğitseniz, delikanlıysanız, öyle 'Silifke'de yasakladım, falanca yerde yasakladım' demeyin.
04.09.2017
CHP’li Atıcı: Hakikaten yiğitseniz, delikanlıysanız çıkın deyin ki ‘Bu ülkede alkol yasaktır’ için yorumlar kapalı
2
Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık Mahallesi'nin doğal güzellikleri ile bilinen koyun özel bir şirkete kiralanması ile dünyaca ünlü koyda hem deniz, hem ormanın talan edildiğini ileri süren Atıcı, "Çam ormanlarının denizle buluştuğu ve iki doğal koyun iç içe olduğu bu güzellikler son günlerde iş makinelerinin esareti altında kalmıştır.
16.08.2017
CHP’li Atıcı’nın iddiası: Dünyaca ünlü koya haremlik-selamlık plajlar yapılacak için yorumlar kapalı
1
Atıcı, "O kamplarda militan yetiştiriliyor" dediği Silifke İlçesi'nde Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı'na girerek incelemelerde bulundu.
07.08.2017
CHP’li Atıcı, ‘Militan yetiştiriliyor’ dediği kampa girdi için yorumlar kapalı
1
KATILDIĞI bir televizyon programında, ’O kamplarda militan yetiştiriliyor’ çıkışıyla dikkat çeken CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, o kamplardan biri olarak gösterdiği Silifke İlçesi’nde Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı’na girerek incelemelerde bulundu. Milletvekili Atıcı, bir süre sonra kampa gelen Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Şaban...
07.08.2017
CHP’li vekil, ’Militan yetiştiriliyor’ dediği kampa girdi, müdürle tartıştı… için yorumlar kapalı
1