Arif

Önemli atasözlerimizdendir. “Diploma cehaleti alır, eşeklik baki kalır.”-D- “Dünyanın en tehlikeli hali, cehaletin örgütlü eyleme geçmesi halidir.” Johann Wolfgang von Goethe. –D- “Yalnız bir iyi vardır: Bilgi; bir de kötü: Cehalet.” Sokrates. –D- “Âlim olmak istersen al kalemi durma yaz, cahil olmak istersen al kalemi durma kaz.” Van –A- “Allah cahili alim yapmasın.”...
07.09.2019
“CAHİL OLMAK NE GÜZEL, İNSAN HER ŞEYİ BİLİYOR.” için yorumlar kapalı
13
Diyanet, Ülkücü hareketin sevilen ismi, günümüzün Yunus Emre'si Ozan Arif için yapılacak olan Mevlide seçimleri gerekçe göstererek izin vermedi.
25.03.2019
DİYANET’TEN OZAN ARİF’İN MEVLİDİNE YASAK için yorumlar kapalı
0
Sanatçı Ozan Arif, bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti. 69 yaşındaki Arif'in uzun süredir gırtlak kanseri tedavisi gördüğü kaydedildi.
13.02.2019
SANATÇI OZAN ARİF HAYATINI KAYBETTİ için yorumlar kapalı
3
Ünlü Halk Ozanı Ozan Arif, 26 Kasım'da yazdığı bir şiirle ortalığı fena karıştırmış ve git gide alevlenen bir tartışmanın ateşini fitillemişti.
09.12.2018
OZAN ARİF’TEN MHP’Lİ YALÇIN’A SERT CEVAP için yorumlar kapalı
193
Halk Müziği'nin usta ismi Arif Sağ, akciğer kanseri tedavisi için 5 günlüğüne gittiği Küba'dan Türkiye'ye dönüşünden 3 gün sonra eğitici olduğu Avcılar Konservatuvarı'na gitti.Oldukça sağlıklı görünen ve uzun süre sonra merdivenleri tek başına çıktığını belirten Arif Sağ, Küba'ya gidişinin ardından sevenlerinin kendisine büyük yakınlık gösterdiğini anlatırken, "Ben sevilecek bir insanım. Beni...
16.12.2017
Arif Sağ Küba'yı anlattı: Bir insanın yaşamı için ne varsa hepsi bedava için yorumlar kapalı
10
Geçen mayıs ayında kanser teşhisi konan ve bir süredir tedavisi süren Arif Sağ, dün sabah kızı Aslı ve oğlu Tolga Sağ ile birlikte aşı tedavisi için Küba'ya gitti.Usta sanatçı için dün akşam saatlerinde sosyal medyadan yayılan "öldü" haberleri, uçakta çekilmiş fotoğrafın paylaşılmasıyla yalanlanmıştı.
07.12.2017
Arif Sağ tedavi için Küba'ya gitti için yorumlar kapalı
0
Türkiye Futbol Federasyonu, Arif Koşar'ın yönetim kurulu üyeliğinin düşürüldüğünü duyurdu.
06.08.2017
Arif Koşar'ın TFF üyeliği düşürüldü için yorumlar kapalı
1