aile

Türkiye genelinde Aile Sağlığı Merkezlerinde (ASM) görev yapan aile hekimleri Türk Tabipler Birliği (TTB) öncülüğünde, Tabip Odaları ile sağlık meslek örgütlerinin desteğiyle özlük haklarının iyileştirilmesi talebiyle iki günlük iş bırakma eylemine başladı. Yurdun her yanından taleplerini belirten açıklamalar yaptı.
17.02.2022
Aile Hekimleri, Türkiye Genelinde İş Bıraktı için yorumlar kapalı
8
İspanya, Kraliyet ailesindeki seks skandalı ile çalkalanıyor. Yasak ilişki ülkeyi karıştırdı. Kralın iki kız kardeşinden daha küçük olan 56 yaşındaki İnfanta Cristina ile evli olan Iñaki Urdangarín'in eşini aldattığı ortaya çıktı.
22.01.2022
İspanya Kraliyet Ailesinde Seks Skandalı: Kral 6’ıncı Felipe’nin Eniştesi, Yolsuzluktan Ceza Aldı Yine Rahat Durmadı için yorumlar kapalı
36
Cengiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz’in “Londra'da ailesi için sokak satın aldığı” iddia edildi. Şirket iddialar üzerine açıklama yayımladı.
08.01.2022
Mehmet Cengiz Hakkında Bomba İddia: Londra’da Ailesi için Sokak Aldı için yorumlar kapalı
71
Sosyal medyada paylaşılan bir video gündeme bomba gibi düştü. Sokakta gezen bir ailenin "Yemek alınır, ekmek alınır" diye bağırması ekonomik durumu gözler önüne serdi.
06.05.2021
Bir Ailenin Yürek Yakan Feryadı: “Yemek Alınır, Ekmek Alınır” için yorumlar kapalı
0
Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ülkü Uslu’nun makamındaki Atatürk tablosu pencerenin önüne yerleştirildi.
09.02.2021
Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü’nün Makam Odasındaki Atatürk Tablosunu Üzerini Perdelediler için yorumlar kapalı
0
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı toplantı salonunun tadilatı için 1 milyon 215 bin TL harcandı. Milyonlarca liralık ihale, Kamu İhale Kanunu’na göre acil durumlarda kullanılmasına izin verilen pazarlık yöntemiyle yapıldı.
06.01.2021
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Toplantı Salonu için 1.2 Milyon TL Harcadı için yorumlar kapalı
6
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, İzmir’e 5 milyon liralık bir yardım ödeneği daha göndereceklerini açıkladı. Bu rakam, Saray’ın bir günlük harcamasının yarısına denk geliyor.
02.11.2020
İZMİR İÇİN SARAY’IN BİR GÜNLÜK HARCAMASININ YARISI KADAR YARDIM ÖDENEĞİ DAHA AYRILDI için yorumlar kapalı
2
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı çalışan iş müfettişleri isyanda. Ankara Grup Başkanlığı'nda çalışan 380 iş müfettişine odalarını boşaltmaları talimatı verildi.
30.10.2020
380 İŞ MÜFETTİŞİNE ‘ODALARI BOŞALTIN’ TALİMATI için yorumlar kapalı
0
CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın Sağlık Bakanlığı’nda engelli olarak kayıtlı olmamasına rağmen 442 bin 309 kişiye “engelli aylığı” adı altında son iki yılda 6.9 milyar lira usulsüz ödeme yaptığını açıkladı.
22.10.2020
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI’NIN USULSÜZLÜKLERİ ORTAYA ÇIKTI için yorumlar kapalı
2
Sayıştay'ın Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na yönelik yönelik 2019 Yılı Denetim Raporu’nda çarpıcı tespitler yer aldı. Rapora göre, Sağlık Bakanlığı sisteminde kayıtlı engelli raporu olmayan 95 bin 917 kişiye, raporu olan ancak gerekli şartları taşımayan da 22 bin kişiye engelli .aylığı ödendiği öğrenildi.
03.10.2020
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI, SAYIŞTAY’A TOSLADI için yorumlar kapalı
5
Sinop Yakamoz Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimi Dr. Engin Ünaldı (66) koronavirüs tedavisi gördüğü Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.
25.08.2020
66 YAŞINDAKİ AİLE HEKİMİ KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ için yorumlar kapalı
5
Erdoğan, mültecilere yapılan yardımla ilgili “40 milyar doları bu işte harcayan Türkiye evelallah bir 40 daha harcar” açıklamasını yaparken, Bakan Zehra Zümrüt Selçuk yardımların AB tarafından finanse edildiğini belirtti.
10.08.2020
ERDOĞAN’I KENDİ BAKANI YALANLADI: O PARA AVRUPA’DAN GELİYOR için yorumlar kapalı
4