adnan

Avukat İsmail Sami Çakmak, resmî sitesinden suikast ve gayri nizami harp eğitimi verdiğini ve İslam ülkeleri arasında savunma işbirliği oluşturmayı hedeflediğini duyuran, eski Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Adnan Tanrıverdi’nin kurduğu özel güvenlik şirketi SADAT hakkında, “Anayasayı ortadan kaldırmaya çalışmak”, “yasa dışı örgüt kurmak” ve “kamu görevinin usulsüz olarak üstlenilmesi” gerekçesiyle suç duyurusunda...
06.02.2021
Avukat Çakmak’tan SADAT Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
4
Adnan Oktar grubuna yönelik davanın mütalaasında, Adnan Oktar'ın 150 yıldan 1365 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
13.11.2020
ADNAN OKTAR’A 1365 YILA KADAR HAPİS CEZASI için yorumlar kapalı
0
Türk siyasi tarihinin önemli isimlerinden Adnan Kahveci, vefatının 27. yıl dönümünde Kartal Yakacık Mezarlığı’ndaki kabri başında anılacak.
03.02.2020
ADNAN KAHVECİ’NİN VEFATININ 27’İNCİ YIL DÖNÜMÜ için yorumlar kapalı
9
Başkanı olduğu Adaleti Savunanlar Stratejik Araştırmalar Merkezi Derneği'nin (ASSAM) toplantısında "Mehdi gelecek" çıkışıyla gündem olan ve ardından Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı'ndan istifa eden Adnan Tanrıverdi hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
13.01.2020
İBB ÇALIŞANINDAN ERDOĞAN’IN İSTİFA EDEN DANIŞMANI TANRIVERDİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politika Kurul Üyesi Adnan Tanrıverdi'nin görevlerinden istifa ettiği açıklandı.
08.01.2020
ERDOĞAN’IN ‘MEHDİ BEKLEYEN’ DANIŞMANI GÖREVLERİNDEN İSTİFA ETTİ için yorumlar kapalı
22
Adnan Oktar suç örgütüne ilişkin davada sanık avukatlarının davanın Anadolu Adliyesi’nde görülmesi talebini reddeden mahkeme, Adnan Oktar’ın savunmasının alınmasına geçti. Duruşmayı müşteki sıfatıyla takip eden eski polis müdürü Adil Serdar Saçan, suçlamalar için "İstedikleri kadar inkar etsinler. Dosyalar konuşur, yazılı belgeler konuşur" dedi.
17.09.2019
ADNAN OKTAR VE ÖRGÜTÜ HAKİM KARŞISINDA için yorumlar kapalı
1
Adnan Bulut, basın kartının iptal edildiğini belirtti.
03.08.2019
32 YILLIK GAZETECİ ADNAN BULUT’UN BASIN KARTI İPTAL EDİLDİ için yorumlar kapalı
1
Erdoğan’ın özel ordusu SADAT tarafından hedef alınan Parlamentohaber sitemiz hukuki süreçlerde gerektiği şekilde savunmasını yapacaktır. ANAYASA MAHKEMESİ kararlarına göre HABER KALDIRILMASI HUKUKİ olmayan bir sonuçtur. AYM vermiş olduğu kesin kararla mahkemelerin haber kaldırmasının hukuka uygun olmadığını belirterek 2015 yılında çıkartılan kanunun ilgili maddesini reddederek bu konuya içtihat koymuştur. SADAT ÖZEL...
23.09.2017
SADAT, PARLAMENTOHABER’İ HEDEF ALDI! için yorumlar kapalı
7