31 Mart Yerel Seçimleri

MEB, 31 Mart Yerel Seçimleri nedeniyle 1 Nisan'da okulların tatil edildiğini gönderdiği bir üst yazı ile duyurdu.
28.03.2024
MEB Açıkladı! 1 Nisan’da Okullar Tatil için yorumlar kapalı
44
CHP'nin, 31 Mart'ta 60 bin olan sandık görevlisi sayısı 23 Haziran seçiminde yaklaşık 150 bin olacak. "Stratejimiz hızlı değil doğru sonuç açıklamak" diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Tek bir oyun bile peşinde olacağız" dedi.
10.06.2019
SEÇİMDE SANDIK GÖREVLİ SAYISI 3 KATINA ÇIKARTILACAK için yorumlar kapalı
3
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Rusya'dan alınacak S-400 füze savunmla sistemleriyle ilgili, "Almayalım mı S-400'leri? Dün imkanımız yoktu. Sadece para değil özgüvenimiz ve gücümüz yoktu ama bugün var. Türkiye'nin herhangi bir noktasına uzun menzilli bir füzeyle saldırabilirler. Yarın eyvah para etmez" ifadelerini kullandı.
26.05.2019
‘TÜRKİYE’NİN HERHANGİ BİR NOKTASINA FÜZEYLE SALDIRABİLİRLER’ için yorumlar kapalı
1
TBMM, 31 Mart'ta gerçekleştirilen yerel seçim nedeniyle verdiği iki aylık aranın ardından bu hafta çalışmalarına tekrar başlayacak.
28.04.2019
MECLİSTE MESAİ BAŞLIYOR için yorumlar kapalı
3
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli'nin 31 Mart yerel seçim sonuçlarına ilişkin oy hesapları farklı çıktı.
28.04.2019
OY HESAPLARI FARKLI ÇIKTI için yorumlar kapalı
4
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) AK Parti ile MHP'nin İstanbul seçim sonuçlarına yaptığı olağanüstü itirazlarla ilgili son kararını, bu hafta içinde vermesi bekleniyor.
28.04.2019
3 MAYIS’TA KARAR AÇIKLANACAK için yorumlar kapalı
1
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, gazeteciler Deniz Zeyrek, Şirin Payzın ve Nedim Şener'e yüklendi: "Şu Marksist gazeteciler adam olmayacaklar. Gazetecilik mesleğinin etiğinden bihaber oldukları yetmiyor, ideolojik saplantılarından da kurtulamıyorlar. Hâlâ devrim rüyaları görmeye devam ediyorlar."
22.04.2019
SEMİH YALÇIN’DAN SERT ÇIKIŞ! için yorumlar kapalı
0
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı toplumla kopuş yaşamakla itham etti, AK Parti'ye önerilerde bulundu: "Partimiz ve ülkemiz, hırslarına esir düşmüş dar ve çıkarcı bir çevrenin ikbal kaygılarına terk edilemez. Partimizin kurumsal yapısı güçlendirilmeli, teşkilatlarımız asli niteliğine ve işlevine kavuşturulmalı ve milletimizle olan bağımız tevazu temelinde yeniden inşa...
22.04.2019
DAVUTOĞLU’NDAN AKP’YE ÖNERİLER için yorumlar kapalı
1
Hükümete yakınlığıyla bilinen Türkiye gazetesi, Yüksek Seçim Kurulu'nun resmi olmayan sonuçlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'nun yarın mazbatasını alacağını yazdı.
14.04.2019
İMAMOĞLU YARIN MAZBATAYI ALACAK MI? için yorumlar kapalı
0
Fatih Altaylı, AK Parti'ye yakın bir dostunun "AK Parti teşkilatları seçim yenilenmesi garanti diye bilgi geçmeye başladılar" dediğini aktardı. Altaylı, "Söylenen bir başka şey ise sadece Büyükşehir Belediye Başkanı için oy kullanılacağı. Böyle bir karar tam bir facia olur" ifadesini kullandı.
14.04.2019
AKP’YE YAKIN BİR KAYNAKTAN ALDIĞI KULİS BİLGİLERİNİ DEĞERLENDİRDİ için yorumlar kapalı
2
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş için "Benim belediye başkanım değil" diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den bu sefer de resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu'na eleştiri geldi. Bahçeli, İmamoğlu için "Bundan belediye başkanı olmaz" dedi.
14.04.2019
İMAMOĞLU’NU İŞARET EDEREK ‘BUNDAN BELEDİYE BAŞKANI OLMAZ’ DEDİ için yorumlar kapalı
1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, parti içinde yerel seçim yenilgisinin cezasını keseceği kulisleri yayılırken bu kez, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım" dediği öne sürüldü.
14.04.2019
‘KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYACAĞIM’ için yorumlar kapalı
2