SON DAKİKA

ESKİ IĞDIR İL SAĞLIK MÜDÜRÜ, KORONAVİRÜSTEN YAŞAMINI YİTİRDİ

Eski Iğdır İl Sağlık Müdürü Dr.Nevruz Erez, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Bu haber 01 Eylül 2020 - 16:29 'de eklendi.

Türk Tabipleri Birliği haberi sosyal medya hesabından, “Iğdır eski il sağlık müdürü Dr.Nevruz Erez’i Kovid-19 nedeniyle kaybettik. Yakınlarına, meslektaşlarımıza ve tıp camiasına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz” sözleriyle duyurdu.

NEVRUZ EREZ KİMDİR?

Op.Dr. Nevruz EROL 1955 Iğdır doğumlu olup. İlk ve Orta öğrenimini Iğdır’da tamamlamıştır. 1981 Hacettepe Üniversitesi Gevher Nesibe Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1983 yılına kadar Iğdır Devlet Hastanesinde Pratisyen olarak görev yaptı.1987 yılında Erzurum Üniversitesi Tıp Fakültesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanlık eğitimini tamamladı.

1988-1993 yılları arasında Kars Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekimlik, 1993-1999 yılları arasında Iğdır Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekimlik, 1999- 2013 yılları arasında Etlik İhtisas Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanlığı, 2013 -2015 yılları arasında Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Kliniğinde Genel Cerrahi Uzmanlığı görevlerini yapmıştır. 2016- 2018 yılları arasında Iğdır Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevini yaptı. 2018 yılı itibariyle Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcılığı görevine atanmış halen aynı görevi yürütmektedir.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!