SON DAKİKA

Eski Esenyurt Belediye Başkanı Alatepe’den Peker Hakkında Suç Duyurusu

Sedat Peker’in hakkında iddialarda bulunduğu Esenyurt Belediyesi’nin eski başkanı Ali Murat Alatepe, Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bu haber 05 Temmuz 2021 - 18:21 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Suç örgütü lideri olduğu gerekçesi ile hakkında soruşturma açılan Sedat Peker’in Necmi Kadıoğlu’na tuzak kurarak Esenyurt Belediye Başkanı olduğunu öne sürdüğü Ali Murat Alatepe, Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.

Alatepe’nin suç duyurusu dilekçesini sosyal medya hesabından paylaşan Peker, “Akşam saatlerinde size Süslü Sülüman’ın ekipten olan eski Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin gerçek hikayesini yazacağım” ifadelerini kullandı.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ‘gizli ortakları ve kasası’ olduğunu öne sürdüğü Yüksel Özyurt ve Orhan Özyurt hakkında şunları söylenişti:

“Kıymetli dostlarım, bu iki kardeş Esenyurt eski belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’na kadın tuzağı kurarak görevden aldırttılar. Necmi Kadıoğlu istifa etti, yerine meclis üyesi ali murat alatepe ismindeki belediye meclis üyesi geldi (bu kişiyle ilgili de ilerleyen zamanlarda bazı paylaşımlar yapacağız. Rüşvet paralarıyla açtığı devasa özel hastaneler ve başka zenginliklerle ilgili.)

Bu operasyon … süleymanın Ak Partiyi yavaş yavaş ele geçirip Sayın Cumhurbaşkanına sadık olan kişileri diskalifiye etmenin ilk projesiydi. Necmi başkana gönderilen kızlar bilin bakalım hangi üniversitede okuyorlardır? Tabi ki Yüksel ve Orhan isimli kardeşlerin sahip olduğu Esenyurt Üniversitesi’nde okuyorlardır. Yapılan gizli çekim bir anda elden ele dolaştırılarak Necmi Kadıoğlu görevinden ayrıldı. Necmi Kadıoğlu bile kendisine kurulan tezgahı, … Sülüman ve bu iki kardeşin ona yaptığını bu paylaşımlardan öğrenecek (… Sülüman hala Necmi Kadıoğlu’yla arkadaşlık yapıyor).”

Peker’in sosyal medya hesabından paylaştığı suç duyurusu dilekçesi şöyle:

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!