SON DAKİKA

Erdoğan’dan Vida yorumu: Sonunda Hırvatistan’dan çok ciddi bir ithalat yaptık

Hırvat mevkidaşı Kolinda Grabar Kitarovic’un “Daha önce pek çok kez söylediğim gibi, Türkiye’nin Avrupa Birliği yolunda tutulması Avrupa Birliği açısından hayati öneme sahiptir” açıklamasından sonra söz alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şöyle konuştu: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘dan Vida yorumu.

Bu haber 10 Ocak 2018 - 1:57 'de eklendi. 60

Hırvat mevkidaşı Kolinda Grabar Kitarovic’un “Daha önce pek çok kez söylediğim gibi, Türkiye’nin Avrupa Birliği yolunda tutulması Avrupa Birliği açısından hayati öneme sahiptir” açıklamasından sonra söz alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şöyle konuştu:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘dan Vida yorumu.

Recep Tayyip Erdoğan: Vida’nın transferi bizim için önemli bir ithalat, Hırvatistan için de önemli bir ihracattır. pic.twitter.com/WzE3Lrrafm

— Kartal Analiz (@kartalanalizcom) 9 Ocak 2018

‘ÖNEMLİ OYUNCU, ÖNEMLİ İTHALAT’

“Zaten Sayın Kitarovic süreçle ilgili bilgiler verdiler. Aslında biz bu 2017’nin sonunda Hırvatistan’dan çok ciddi bir ithalat yaptık. O da, biliyorsunuz, Beşiktaş, Hırvatistan milli takımının çok çok önemli oyuncusu olan Domagoj Vida’yı transfer etti. Bu önemli bir ithalattır. Hırvatistan için de önemli bir ihracattır. Hayırlı olsun.”

 

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın