SON DAKİKA

Erdoğan’a suikast girişiminden yargılanan Sönmezateş boşandı

Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele saldırı düzenleyen Özel Kuvvetler ve Muharebe Arama Kurtarma (MAK) timlerinde görevli, 1’i firari 37 darbeci askerin de aralarında bulunduğu 43’ü tutuklu 47 sanığın yargılanmasına Muğla 2.

Bu haber 06 Eylül 2017 - 18:04 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.

Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele saldırı düzenleyen Özel Kuvvetler ve Muharebe Arama Kurtarma (MAK) timlerinde görevli, 1’i firari 37 darbeci askerin de aralarında bulunduğu 43’ü tutuklu 47 sanığın yargılanmasına Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde bugün devam edildi.

DURUŞMAYA KATILMADI

Davanın sanıklarından olan Tuğgenaral Gökhan Şahin Sönmezateş boşanma davasının duruşması nedeniyle bugünkü oturuma katılamadı.

Şahin Sönmezateş, eşi Naciye Sönmezateş’ten, Muğla Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmada tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Boşanma davasının duruşmasına davayı açan Naciye Sönmezateş katılmazken, eşi Gökhan Şahin Sönmezateş ise hazır bulundu.

Sönmezateş’in daha önce eşine mesaj gönderdiği ve darbeci olduğu için kendisinden boşanmasını istediği iddiası basına yansımıştı.