SON DAKİKA

Emirhan Yalçın’ın Suriyeliler Tarafından Öldürülmesiyle Başlayan Altındağ Olaylarına İlişkin Yeni Gelişme!

Ankara Altındağ’da Emirhan Yalçın’ın Suriyeliler tarafından öldürülmesiyle birlikte yaşanan olaylar ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Bu haber 25 Eylül 2021 - 15:26 'de eklendi.
Abone ol

Ankara’nın Altındağ ilçesine bağlı Battalgazi Mahallesi’nde Suriyeli Y.A ve A.M.A.’nın Emirhan Yalçın’ı öldürmesi ve Ali Yasin Ülger’i yaralamasıyla başlayan olaylara ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. 

Ankara Altındağ'da Suriyeliler tarafından öldürülen Emirhan Yalçın

Ankara Altındağ’da Suriyeliler tarafından öldürülen Emirhan Yalçın

4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI, 27 ŞÜPHELİ ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Sabah’ın haberine göre; olayın ardından bölgede yaşayan Suriyelilere ait ev ve iş yerlerine yönelik gerçekleştirilen yasa dışı eylemlere yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatmıştı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan 99 şüpheliden 4’ü, tutuklanırken 27’si ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

42 ŞÜPHELİ DE MUHAFAZA ALTINA ALINDI

Gözaltına alınan şüphelilerden 4’ü tutuklanırken 27’si ise konutu terk etmeme adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Şüphelilerden 68’i de emniyetteki ifade işlemlerinin ardından bırakıldı. Bununla birlikte herhangi bir adli vakaya karışmayan ancak haklarında tedbir alınması gereken 42 kişi de Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu’nun 13. maddesi gereğince muhafaza altına alındı.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!